Делови и додатоци на рутерот на Аексит 6мм диа

Делови и додатоци на рутерот на Аексит 6мм диа

DEN 186.40

Новак

Достапно за нарачка

Тежина : 110g; Име на производот : Тркалезна шипка. Главен материјал : HSS. Содржина на пакетот : 5 парчиња X тркалезна шипка. Севкупна големина : 6 x 100мм / 0,24 "x 4" (d*l). Главна боја : сива. Тежина : 110g; Име на производот : Тркалезна шипка. Главен материјал : HSS. Содржина на пакетот : 5 парчиња X тркалезна шипка. Севкупна големина : 6 x 100мм / 0,24 "x 4" (d*l). Главна боја : сива. Карактеристики : Дијаметар од 6мм, долги резерви со должина од 100 мм, алатки HSS HSS. Овој производ сè уште не е третиран со топлина - така што сè уште може да се види, сврти, дупчи, мелне, поднесено, итн. Користено за вртење, здодевно, гравирање, итн.

Избор на клиент

Машина за делови од алатки 7-6мм опсег на прицврстување на пролетта Колет Чак ER20x7 Новак
Машина за делови од алатки 7-6мм опсег на прицврстување на пролетта Колет Чак ER20x7

Тип : Делови за рачни алатки Број на модел : 700724523914 UPC : 700724523914 Тип : Делови на алатката за раце Број на моде

DEN 651.20
Кентаур C40RDE25 RD 25 CAT 40 Collet Chuck Со Е Орев, 5/8-11 Копче За Задржување Навој, 4 Должина На Мерачот, МАЧКА 40 ER25 Новак
Кентаур C40RDE25 RD 25 CAT 40 Collet Chuck Со Е Орев, 5/8-11 Копче За Задржување Навој, 4 Должина На Мерачот, МАЧКА 40 ER25

Прецизност Против Прирабница / Мачка Колет Чак ЗА ЕР Колети 22125 Клуч Избалансиран за 23.000 ВРТЕЖИ во МИНУТ�

DEN 2.67
LIGUVCY 1/16-13/16 инчи ER32 SPRING COLLET Поставен за гравирање на CNC Workbench и алатки за мелење на струг 13 парчиња Новак
LIGUVCY 1/16-13/16 инчи ER32 SPRING COLLET Поставен за гравирање на CNC Workbench и алатки за мелење на струг 13 парчиња

челик Погодни за CNC Workbench Гравирање и алатки за мелење на струготини Опсег на стегање : 1 / 16, 3 / 32, 5 / 32, 9 / 32, 1

DEN 601.60
Колет Чак, дијаметар од 80/100мм ER32 Collet Chuck, висока јачина и цврстина, издржлив, за алатка за струг за мелење CNC Новак
Yuzzi Milling Chuck ER32 Collet Chuck 2.0-20mm Lathe Spring Collet Clmet за држач за мелење 1 парчиња Новак
Yuzzi Milling Chuck ER32 Collet Chuck 2.0-20mm Lathe Spring Collet Clmet за држач за мелење 1 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање 1 Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 °...

DEN 535.68
Новиот Kennametalickксон 33/64 TG100 ТЕЧНОСТА За ЛАДЕЊЕ Коллет 100tgc0516 .515625 ТГ 100-МС2702БУ Новак
Новиот Kennametalickксон 33/64 TG100 ТЕЧНОСТА За ЛАДЕЊЕ Коллет 100tgc0516 .515625 ТГ 100-МС2702БУ

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 0.67
Алатка Амана - 1/4 DIA Spring Collets ER25, индустриско одделение Новак
Алатка Амана - 1/4 DIA Spring Collets ER25, индустриско одделение

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

DEN 393.92
ER -40 COLLET 1/2 - опсег на стегање 0,472 - 0,511 , littlemachineshop.com Новак
ER -40 COLLET 1/2 - опсег на стегање 0,472 - 0,511 , littlemachineshop.com

Преглед : Колетите на ЕР се направени од челик со алатка со висок степен, зацврстена и земја до блиска то�

DEN 720.00
CMT 796.001.01 Рутер Колет Чак Продолжување за 1/4-инчни колекции, 1/2-инчен Шанк Новак
CMT 796.001.01 Рутер Колет Чак Продолжување за 1/4-инчни колекции, 1/2-инчен Шанк

Направено од тежок челик 1 / 2инчен Шанк за колекции од 1 / 4инчи 33 / 16инчен целосна должина Продолжување на

DEN 0.67
Onila Precision Spring Collet Set MT1 MT2 MT3 MT4 MT4 MORSE TAPE Новак
Onila Precision Spring Collet Set MT1 MT2 MT3 MT4 MT4 MORSE TAPE

МТА Шанк со рамна опашка MTB Shank со нишка MTB1 со нишка M6 Апликација : Совршена за алатка за мелење CNC за мелењ

DEN 870.40
Хајмер Е40.020.32.3 Хск40е Моќ Колет Чак, ЕР32, Краток Новак
Хајмер Е40.020.32.3 Хск40е Моќ Колет Чак, ЕР32, Краток

Прецизност АТ3 Толеранција Стебло Избалансиран На Г2 5 при 25.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА Сите функционални површи

DEN 3.33
Pikis Spring Collet Lathe Lathe ER40 Collet Chuck 4.0-25.0mm држач за алатки за прицврстување на пролетта за мелење за машини Новак
Pikis Spring Collet Lathe Lathe ER40 Collet Chuck 4.0-25.0mm држач за алатки за прицврстување на пролетта за мелење за машини

Битови за вежбање на топење Clickingforce, Clicking Range, Speciation Complete, High Precision.widely Used Inwire, мелење, здодевно, дилинг, при

DEN 3.33