Пет Опрема БЕЗ ПАТЕНТ Шетач, Копче Без Патент Двоен Влез, За Единечни Или Повеќе Кучиња/Мачки, Миленичето Лесно Може Да Влезе/Излезе, Нема Потреба Да Крева Миленичињ

Пет Опрема БЕЗ ПАТЕНТ Шетач, Копче Без Патент Двоен Влез, За Единечни Или Повеќе Кучиња/Мачки, Миленичето Лесно Може Да Влезе/Излезе,

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Без ПАТЕНТ, внесување на копчето; брзо заклучете ги и отклучете ги вратите без да се фаќате со тешки патенти. Двојниот влез, миленичето може да се вчита од предниот или задниот влез, не мора да се сврти за да излезе од шетачот, огромна корист за постарите или повредените миленичиња. 600 Негира водоотпорен материјал. Рачката со повеќе позиции ви овозможува да ја прилагодите висината на рачката на вашата удобност. Пространа заштитна преграда за миленичиња, одлична за поголеми или повеќе миленичиња, се преклопува рамно за неколку секунди за лесен транспорт или складирање. Знајте дека купувате висококвалитетна ставка од доверлив бренд : Опрема За Миленичиња. ВЕ МОЛИМЕ СКРОЛУВАЈТЕ ПОДОЛУ И ПРОЧИТАЈТЕ "ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ" ЗА ПОВЕЌЕ ВОЗБУДЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ. Количките за миленичиња се користат од различни причини. Тие помагаат да се избегне стрес врз телото на вашето домашно милениче ако имаат проблеми со одење поради болки во зглобовите, артритис или неодамнешна операција. Количките функционираат и како гајба на тркала. Каде и да одите, вашето домашно милениче, без разлика дали е куче, мачка, крзнен (или не толку крзнен) пријател, ќе може да ви прави друштво додека останува безбедно содржано во количката. Не-Патент е една од најиновативните карактеристики во количките за миленичиња денес. Сите колички Со функцијата Без Патент имаат брава за лесно заклучување наместо затворање со патент. Без патенти не значи никаква мака, кога се обидувате да ја отворите и затворите количката. Технологијата без Патент ви овозможува лесно да добиете пристап до вашето домашно милениче без да се фаќате со патенти. Ако планирате да џогирате со вашето домашно милениче, да го носите вашето домашно милениче на долги прошетки или на локации со груб терен, видот на тркалата на количката е клучен фактор што треба да се земе предвид. Препорачаниот тип на гума за која било од претходно споменатите активности е Воздушно Возење. Гумите за возење со воздух додаваат дополнителна удобност за вашето домашно милениче и обезбедуваат без напор прошетка. Со Воздушно Возење ќе можете да го заклучите и предното тркало. Ова помага во стабилизирање на количката при џогирање или патување по нерамен терен. Ве молиме погледнете ја табелата за споредба подолу (Внатрешни Димензии / Големина На Кабината За Миленичиња) при изборот на вашата количка. Ако се прашувате дали вашето домашно милениче(и) ќе се вклопи во одредена количка, добар визуелен водич (особено ако имате намера да ја користите количката за повеќе од едно милениче) е да земете крпа и да ја преклопите на истите внатрешни димензии (должина и ширина) како количката. Потоа, ставете го вашето домашно милениче(и) на крпата за да бидете сигурни дека удобно ќе се вклопат во просторот. Исто така, треба да ја измерите висината на вашето домашно милениче кога седите за да бидете сигурни дека тие се најмалку 4 инчи помалку од димензијата на внатрешната висина наведена за дополнителна удобност.

Избор на клиент

Сепнин И Леонпетс Приколка За Кучиња За Миленичиња Со Големи Димензии и Џогер 2 Во 1 Функција од 20303 година Новак
Пали Сеи.9 Компактен шетач за патувања Класик Newујорк Црна Новак
Пали Сеи.9 Компактен шетач за патувања Класик Newујорк Црна

Компактен дизајн на светлина (17,4 фунти) за лесен транспорт и употреба Вклучени торбичка за патувања и по

DEN 2130.24
ЛАВПЕТ Рамо До Рамо Шетач За Миленичиња, Повеќе Од Едно Куче, Мачка, Лесен За Преклопување, Лесен За Инсталирање Новак