Genigw преклопна воздушна перница компактен џеб големина преносен патнички шминка за четки за коса

Genigw преклопна воздушна перница компактен џеб големина преносен патнички шминка за четки за коса

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Преклопен дизајн, убав и модерен. Умерена големина, мала и преносна, розова душичка, модерна и дарежлива. Високо обновувачки чешел заби, врски со врски во слоеви за да се избегне влечење на брутална сила. Високи еластични дупки за воздушни перничиња, зголемете го протокот на воздух и одржувајте ја еластичноста на воздушната торба. Доаѓа со рамен, површината е мазна и јасна, удобна и практична. Дизајн на преклопување, убава и модерна големина на големина, мала и преносна, розова душичка, модерна и дарежлива обновена чевли заби, врзани јазли во слоеви за да избегнете брутална сила што влече еластична воздушна торба, зголемете го протокот на воздухот и одржувајте ја еластичноста на воздушната рамка со рамен, површината на површината е мазно и јасно, удобен и практичен материјал : Abssize : 6,5*6,5*2.8cmpackage Вклучува : Чешел за коса*1 (не вклучува други демо -предмети) Совети за вид : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Избор на клиент

Чешел за сечење на јаглеродни влакна, професионален чешел за облекување на косата 9,4. Новак
Чешел за сечење на јаглеродни влакна, професионален чешел за облекување на косата 9,4.

Дневна употреба : Коспирајте се за вашата сува коса, влажна коса или друга најмногу ситуација...

DEN 0.67
2 парчиња коса чешла анти -статички стилизинг чешел за фризерски бербери чешли алатка Новак
2 парчиња коса чешла анти -статички стилизинг чешел за фризерски бербери чешли алатка

Антистатички дизајн, коса од статичко оштетување, направете ја косата здрава и свиленкаста...

DEN 131.20
BKDFD чешел преклопувајќи мал чешел преносен преносен чешел чешел за коса за жени Новак
BKDFD чешел преклопувајќи мал чешел преносен преносен чешел чешел за коса за жени

Непречен чешел, инстант без јазол Телескопски чешел Доаѓа со Мек еластичен чешел Преносни и лесни за но�

DEN 1.00
Wismee Boar Tristle Double Endidle Combut Club Stectatic Anti-Static Hairer Allater Class Comber Comber Clash Fairchersing Plywood Новак
Wismee Boar Tristle Double Endidle Combut Club Stectatic Anti-Static Hairer Allater Class Comber Comber Clash Fairchersing Plywood

Материјал : Нашите двострани четки за четки за затегнување на косата се изработени од диви влакна на сви

DEN 2.33
XWWDP Mini-Roll Straight Direction Electric Splint Право на коса чешел негативен јонски електричен чешел за коса Новак
XWWDP Mini-Roll Straight Direction Electric Splint Право на коса чешел негативен јонски електричен чешел за коса

За Нано керамичка плоча за обложување Температурни поставки 180230 ° C ЛЦДдисплеј со функција за заклучува

DEN 1835.84
2pcs коњчиња од касата ја испрскаат стилизирање на косата вметнете чешел меки чешел за коса Новак
2pcs коњчиња од касата ја испрскаат стилизирање на косата вметнете чешел меки чешел за коса

Материјал : Акрилик, боја како прикажана слика Големина : приближно 68cm / 2.373.15inches Удобно и лесен за употре�

DEN 127.84
Рачно изработена челик за заптивка на мустаќи за мустаќи за рачки, помпадурс брада и други машки фризури Новак
Fromm F3023 Proglide 8,5 Чешел за сечење Новак
Fromm F3023 Proglide 8,5 Чешел за сечење

Силикон нанесено : Супер мазно дејство на летање без прицврстување Керамички нанесено : антистатички и �

DEN 1.33
Wkqifeil 2 парчиња праска дрво мини половина месечина чешел не статички преносен дрвен чешел хотел мал чешел Новак
Wkqifeil 2 парчиња праска дрво мини половина месечина чешел не статички преносен дрвен чешел хотел мал чешел

Големина : 8*5,2 см Природен чешел : Сите природни материјали се изработени од влакна, избегнуваат паѓање, �

DEN 198.88