2 парчиња коса чешла анти -статички стилизинг чешел за фризерски бербери чешли алатка

2 парчиња коса чешла анти -статички стилизинг чешел за фризерски бербери чешли алатка

DEN 131.20

Новак

Достапно за нарачка

Анти-статички дизајн, коса од статичко оштетување, направете ја косата здрава и свиленкаста. Добра алатка за нега на коса што нема да заземе премногу простор. Исто така, може да биде добар избор за подароци за вашите пријатели, ќе им се допадне. Направено од материјал долго време и издржлива употреба. Стимулирајте и масирајте го скалпот, забрзајте го циркулацијата на крвта и балансирајте го маслото. Опис Ова е збир на чешли, вклучувајќи чешел со рачка и долг чешел. Можете лесно да се разоткриете кадрава, брановидна, густа, долга или природна коса- без оштетување. Погоден за сите типови на коса, директно или кадрава, долга или кратка, тенка или густа. Карактеристики- Материјал : Алуминиум- Големина : 21. 00x2. 10x1. 00cm/8. 25x0. 83x0. 39in- Направен со материјал за долго време и издржлива употреба. - Стимулирајте и масирајте го скалпот, забрзајте ја циркулацијата на крвта и балансирајте го маслото. - анти-статички дизајн, коса од статичко оштетување, направете коса здрава и свиленкаста. - Добра алатка за нега на коса што победи да заземе премногу простор. - Исто така, може да биде добар избор за подароци за вашите пријатели, ќе им се допадне. Пакет, вклучувајќи 1 x рачка Combn1 x долг чешел.

Избор на клиент

WSSBK керамика права коса чешел за коса, двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн Новак
WSSBK керамика права коса чешел за коса, двојна намена за внатрешна намена мини анти-скалинг дизајн

Интелигентен автоматски чешел за виткање, автоматско виткање, 3 нивоа прилагодливи, брзо загревање...

DEN 2.00
BKDFD Девојче срцева торта во форма на преклопување на воздушно перниче, преносно слатко носење чешел за шминка Новак
Wismee Boar Tristle Double Endidle Combut Club Stectatic Anti-Static Hairer Allater Class Comber Comber Clash Fairchersing Plywood Новак
Wismee Boar Tristle Double Endidle Combut Club Stectatic Anti-Static Hairer Allater Class Comber Comber Clash Fairchersing Plywood

Материјал : Нашите двострани четки за четки за затегнување на косата се изработени од диви влакна на сви

DEN 2.33
Аце задевање на чешел од опашка 8 црна - 2 пакет Новак
Аце задевање на чешел од опашка 8 црна - 2 пакет

Земете дел од косата со опашката, а потоа превртете го чешел за да ја задеете и стилот на косата Рамен гр�

DEN 134.56
BKDFD чешел преклопувајќи мал чешел преносен преносен чешел чешел за коса за жени Новак
BKDFD чешел преклопувајќи мал чешел преносен преносен чешел чешел за коса за жени

Непречен чешел, инстант без јазол Телескопски чешел Доаѓа со Мек еластичен чешел Преносни и лесни за но�

DEN 1.00
Quul цилиндар кадрава коса тркалачки чешел стајлинг кадрава коса керамички тркалачки чешел чешел за коса Новак
Едноставен бел цвет бисер рачно изработени додатоци за коса со чешел за коса за жени и девојчиња Новак
Едноставен бел цвет бисер рачно изработени додатоци за коса со чешел за коса за жени и девојчиња

Направено од легура на цинк и бисер Висок квалитет и шармантен Најдобар подарок за свадбена забава или �

DEN 3.33
CFSNCM Airbag Massagag Couble Cartoon Краток цртан филм Воздухопловна чешел за коса Цврста трајна трајна плоча за коса Новак
CFSNCM Airbag Massagag Couble Cartoon Краток цртан филм Воздухопловна чешел за коса Цврста трајна трајна плоча за коса

Материјал на производот : ABS+најлон Заби со најлонски чешел од тркалезна глава, не му наштети на скалпот..

DEN 1.67
Јас боја, трајна крем за боја на коса, темна виолетова руса 3.4oz + чешел од опашка Новак
Јас боја, трајна крем за боја на коса, темна виолетова руса 3.4oz + чешел од опашка

Чешел од опашка за лесна и прецизна примена при обезбедување на одвојување на косата! Овозможува профес

DEN 3.33
Чешел од чешел, чешел за сечење коса ултра тенок фризери за специјална рачка чешел Новак
Чешел од чешел, чешел за сечење коса ултра тенок фризери за специјална рачка чешел

Погоден за комплети за снабдување со бербер и козметички Исклучителен дизајн, антистатички и отпорен н�

DEN 1086.24
Ремос дрвена опашка чешел од домородно буково дрво, 22 см Новак
Ремос дрвена опашка чешел од домородно буково дрво, 22 см

Природен производ : Дрвениот чешел од ремос е 100% природен производ, изработен од домородно германско др�

DEN 251.36
Ibiza Cuttingcomb со стапче за коса, црна Новак
Ibiza Cuttingcomb со стапче за коса, црна

Црното стапче за јаглеродни влакна е долг чешел за фризури за напредни фризери, одлично за делови за кад

DEN 320.00
Genigw преклопна воздушна перница компактен џеб големина преносен патнички шминка за четки за коса Новак
Genigw преклопна воздушна перница компактен џеб големина преносен патнички шминка за четки за коса

Преклопен дизајн, убав и модерен Умерена големина, мала и преносна, розова душичка, модерна и дарежлива..

DEN 3.00
Чешел за сечење на јаглеродни влакна, професионален чешел за облекување на косата 9,4. Новак
Чешел за сечење на јаглеродни влакна, професионален чешел за облекување на косата 9,4.

Дневна употреба : Коспирајте се за вашата сува коса, влажна коса или друга најмногу ситуација Полесно за

DEN 0.67
ZLXDP High-end Custom Combate Comber Вметнете чешел додатоци за коса плоча за коса трепкање наопаку од скршена коса девојка Новак
Дрвен чешел „роденден панда“ на Азиеда Новак
Дрвен чешел „роденден панда“ на Азиеда

Рачно изработен природен чешел од дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат...

DEN 206.24