Genigw челик пин воздушен перниче чешел фризерски чешел кадрава коса мазна коса нега на коса, меки чешел

Genigw челик пин воздушен перниче чешел фризерски чешел кадрава коса мазна коса нега на коса, меки чешел

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

И мазна рака се чувствува пријатно. Заоблената масажа на косата со коса ја измазнува косата и спречува tangles. Високо флексибилно воздушно перниче со умерен притисок. Лесно чешлајте ја заплетканата коса. Не е лесно да се чешла искината коса. И мазно чувство на рака со удобност со масажа со маса за коса ја измазнува косата и спречува Tangleshighly флексибилно воздушно перниче со умерено притискање на чешел, заплеткана фризура, лесна за чешел искината коса.Панаж Вклучува : 1 * Чешел (не вклучува други демо производи) Совети : Поради причини за осветлување, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлувањето, причините за осветлени Бојата на сликата може да се разликува од вистинската боја на производот. Ве молиме, разберете дека бојата на производот во вид треба да преовладува. Да се ​​направи до рачно мерење, може да има разлика во големина од 2-3 см.

Избор на клиент

2 парчиња коса чешла анти -статички стилизинг чешел за фризерски бербери чешли алатка Новак
2 парчиња коса чешла анти -статички стилизинг чешел за фризерски бербери чешли алатка

Антистатички дизајн, коса од статичко оштетување, направете ја косата здрава и свиленкаста Добра алатк�

DEN 131.20
ZLXDP High-end Custom Combate Comber Вметнете чешел додатоци за коса плоча за коса трепкање наопаку од скршена коса девојка Новак
2pcs коњчиња од касата ја испрскаат стилизирање на косата вметнете чешел меки чешел за коса Новак
2pcs коњчиња од касата ја испрскаат стилизирање на косата вметнете чешел меки чешел за коса

Материјал : Акрилик, боја како прикажана слика Големина : приближно 68cm / 2.373.15inches Удобно и лесен за употре�

DEN 127.84
BKDFD Девојче срцева торта во форма на преклопување на воздушно перниче, преносно слатко носење чешел за шминка Новак
Zshape чешел, преносен чешел за отстранување на салони Новак
Zshape чешел, преносен чешел за отстранување на салони

Преносен дизајн : Широкиот на заби во форма Z е мал по големина и светлина во тежина, лесно е да се чува и н

DEN 0.33