Наутички Паметен Цврст Месинг Компас Врежан Цитат Андре Гид Човекот Не Може Да Открие Нови Океани

Наутички Паметен Цврст Месинг Компас Врежан Цитат Андре Гид Човекот Не Може Да Открие Нови Океани

DEN 624.00

Новак

Достапно за нарачка

Рачно изработен предмет. Цврст Месинг Компас Месинг Заврши Со Цитат "Врежан Цитат Андре Гиде "Човекот Не Може Да Открие Нови Океани". Компасот со импресивна рачно зашиена кожна кутија. Рачно изработен производ, не се продава како антички. Одличен Подарок за Наутички предмет, Морски Морнар, Пешачење И Кампување. Произведени И Продадени Од Наутикалмарт Ад. Рачно изработен предмет. Цврст Месинг Компас Месинг Заврши Со Цитат "Врежан Цитат Андре Гиде "Човекот Не Може Да Открие Нови Океани". Компасот со импресивна рачно зашиена кожна кутија. Рачно изработен производ, не се продава како антички. Одличен Подарок за Наутички предмет, Морски Морнар, Пешачење И Кампување. Произведени И Продадени Од Наутикалмарт Ад. Цврст Месинг Компас Врежан Цитат Андре Гиде" Човекот Не Може Да Открие Нови Океани " Инспиративен Подарок/Насочен Магнетски Компас За Навигација/Џебен Компас за Кампување, Пешачење, Турнеи. Наутички паметен Цврст Месинг Компас Врежан Цитат Андре Гиде Човекот не Може да Открие Нови Океани е уникатен и атрактивен подарок за вашата љубов еднаш.исто така се користи како канцелариски декор домашен декор деловен подарок кампување пешачење следење итн.изработени од најдобар материјал.

Избор на клиент

Азееда Море Живот Компас Клучеви Новак
Азееда Море Живот Компас Клучеви

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 3.00
Азееда Истури Пилула Шише Компас Клучеви Новак
Азееда Истури Пилула Шише Компас Клучеви

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 2.33
Божествена Ракотворби Геолошки Брунтон Компас Со Црна Пена Случај &засилувач; Водич Книга Новак
Божествена Ракотворби Геолошки Брунтон Компас Со Црна Пена Случај &засилувач; Водич Книга

Материјал : Цврст Алуминиумски Капак На Телото со Пена И Водич Книга Големина на компас : 3,4 х 3 х 1,7 инчи, Г

DEN 0.33
Новелика Месинг Сончев Компас Наутички Поморски Пешачки Компас Колекција Подароци Новак
Новелика Месинг Сончев Компас Наутички Поморски Пешачки Компас Колекција Подароци

Големина на компасДијаметар 1,75 инчи , Висина0,6 инчи, тежина76 Грама Совршен подарок за секоја пригода : Н�

DEN 3.33