Кфјбх Мажи Воен Часовник Водоотпорен Рачен ЧАСОВНИК ПРЕДВОДЕН Кварцен Часовник Надворешен Спортски Часовник Термометар За Компас Итен Часовник

Кфјбх Мажи Воен Часовник Водоотпорен Рачен ЧАСОВНИК ПРЕДВОДЕН Кварцен Часовник Надворешен Спортски Часовник Термометар За Компас

DEN 1922.72

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : полиестер ,јажето за чадор е долго околу 2,2 метри по расклопување. Откриена низа паракорд : Неопходна За врзување и обезбедување опрема за кампување или опрема. ПРЕДВОДЕНА светлина : притиснете ја и одржувајте ја светла. Притиснете друг и трепкајте го. Притиснете три секунди и префрлете го режимот сос. Свирче : итен свиреж за сигнализација на спасувачите. Компас : Прецизно обезбедете насочена помош, не го губите патот. Материјал : полиестер, јажето за чадор е долго околу 2,2 метри по расклопувањетооткриена низа од паракорд : Од Суштинско значење за врзување и обезбедување опрема или опрема за кампување.ПРЕДВОДЕНА светлина : притиснете ја и одржувајте ја светла. Притиснете друг и трепкајте го. Притиснете три секунди и префрлете го режимот сос.Свирче : итен свиреж за сигнализација на спасувачите.Компас : Прецизно обезбедете насочена помош, не го губите патот.Големина : 23см*5,2 см јажето за чадор е долго околу 2,2 метри по расклопувањетофункции : 1. Свирче 2. Виолетова светлина 3. светлина 4. Фенерче 5. Види 6. Чадор јаже7. Компас 8. Термометар 9. Земете ја иглата за картичка 10. Рефлектор 11 buckle Battery : копче батерија (не е вклучена)напон На Фотоелемент : 3.7 Vcapacety : 120mahcharging влез : dc5vflashlight моќност : 0.25, осветленост 28000-3000mcdpurple светлосна бранова должина : 396-40 NM, осветленост 200-300 MCDRed моќност : 5m W, бранова должина 650 нешта кои бараат внимание : 1. Забрането е зрачење на очите со светлина за да се избегнат повреди.2. Овој производ не е погоден за луѓе под 18 години.Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.Вклучен пакет : 1 х Компаспрофесионален теренски компас за читање мапи.

Избор на клиент

ИЉХ Кампување Пешачење Џеб Месинг Златен Компас Пренослив Компас За Навигација На Активности На Отворено Новак
Цдјуф Црн Компас/Пластична Кутија Геолошки Компас Надворешен Пренослив Насочен Компас Точка До Навигација Новак
Азееда Божиќ Мед Јазовец Компас Клучеви Новак
Азееда Божиќ Мед Јазовец Компас Клучеви

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 0.67
Брунтон Труарк7 Видување Огледало Компас Новак
Брунтон Труарк7 Видување Огледало Компас

димензии : 2.9 "х 3.9" х 0.8 " 7.4 х 9.9 х 2см тежина : 2.2 мл 62 гр резолуција : 2° Изработени од најквалитетни материја�

DEN 1120.00
Фоско Ориентирачки Џебен Компас Новак
Фоско Ориентирачки Џебен Компас

Овој компас има јасна пластична основна плоча што му овозможува на корисникот да чита мапи преку компас

DEN 0.67
CXDTBH 7 во 1 Итен Опстанок Свирче Компас Лупа ЛЕД Сигнални Светла Новак
CXDTBH 7 во 1 Итен Опстанок Свирче Компас Лупа ЛЕД Сигнални Светла

Лесен 7 во 1 мултифункционален свиреж за преживување Седум функции во висок одлучувачки свирче, компас, �

DEN 0.33