Азеда Ја Сакам Света Луција Компас Клуч

Азеда Ја Сакам Света Луција Компас Клуч

DEN 113.44

Новак

Достапно за нарачка

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас. Безбедна пластична карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и на отворено. Лесен и џебен дизајн. Се одликува со уникатен дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас. Безбедна пластична карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и на отворено. Лесен и џебен дизајн. Се одликува со уникатен дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Овој практичен клуч за компас е отпечатен на задната страна со еден од нашите прекрасни дизајни и прави одличен подарок за љубителите на кампување, пешачење, риболов и секако, за луѓето кои секогаш се губат. Практично и забавно, секоја лесна пластична приврзок за клучеви има безбедна карабинска спојка за прицврстување на ранци, ремени и опрема. Големина : Ширина : 30мм висина : 68ммдептина : 10мм.

Избор на клиент

ИЉХ Кампување Пешачење Џеб Месинг Златен Компас Пренослив Компас За Навигација На Активности На Отворено Новак
Божествена Ракотворби Геолошки Брунтон Компас Со Црна Пена Случај &засилувач; Водич Книга Новак
Божествена Ракотворби Геолошки Брунтон Компас Со Црна Пена Случај &засилувач; Водич Книга

Материјал : Цврст Алуминиумски Капак На Телото со Пена И Водич Книга Големина на компас : 3,4 х 3 х 1,7 инчи, Г

DEN 0.33
Нуркање-Избор Нуркање Делукс Алуминиумска Рамка Банџи Монтирање Компас, Виолетова, Една Големина Новак
Нуркање-Избор Нуркање Делукс Алуминиумска Рамка Банџи Монтирање Компас, Виолетова, Една Големина

Комплетен : модул за компас, банџи монтирање и банџи кабел Врвот и странично читање Голема рамка за крцк�

DEN 719.68
Азееда Сакам Пица Компас Клучеви Новак
Азееда Сакам Пица Компас Клучеви

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 3.33
Стедлер Марс Удобност 556 Прецизна Геометрија Компас Во Случај Новак
Стедлер Марс Удобност 556 Прецизна Геометрија Компас Во Случај

Прецизна геометрија компас со вретено водич, пролет лак главата и центар тркало Цврст пластичен / метал�

DEN 1.00
Азееда Истури Пилула Шише Компас Клучеви Новак
Азееда Истури Пилула Шише Компас Клучеви

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

DEN 2.33