Орев јапонски стил дома чај сад дрва чај сет сушен овошен сад за складирање на кутија за освежување сад за чај од кинески стил чај

Орев јапонски стил дома чај сад дрва чај сет сушен овошен сад за складирање на кутија за освежување сад за чај од кинески стил

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјал за дебелина, силен и издржлив. Убава и исклучителна, ретро и елегантна. Наполнете го животот со чувство на ритуал. Погодно е за декорација на домови, подароци, складирање, итн. Тој е погоден за хотелски клубови, хотели, вили, трговски центри, канцеларии, дневни соби, спални соби и други места и е најпосакуван производ за домашна декорација. Исто така е добар подарок. Материјал за дебелина, силен и издржлив. Најдобро и исклучителен, ретро и елегантен. Пополнете го вашиот живот со чувство на ритуал. Исклучок за украсување на домови, подароци, складирање, итн. Тоа е погоден за хотелски клубови, хотели, вили, трговски центри, канцеларии , дневни соби, спални соби и други места и е најпосакуваниот производ за украсување на домови. Исто така е добар подарок.Проид Категорија : Овошен плоча со плочи Вклучува : 1*Плоуто Платено : 1. Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 2-3 см.2. Бидејќи компјутерскиот екран е различен, вистинската боја може да биде малку различна од горенаведените слики. Те молам разбери.

Избор на клиент

ToyVian Centipede Ornament Home Décor Minution Decoration Decoration Brass Decor Decor Centipede Statue Centipede Model Centipede Новак
ToyVian Centipede Ornament Home Décor Minution Decoration Decoration Brass Decor Decor Centipede Statue Centipede Model Centipede

Фигура на центрипедтркалезна и весела форма : уметничка форма во форма на уреди, ги привлекува луѓето да

DEN 1.67
Заедно тркалезно стакло чајник w/инфузер од не'рѓосувачки челик +6 Mini кригла со двојни wallидови Новак
Заедно тркалезно стакло чајник w/инфузер од не'рѓосувачки челик +6 Mini кригла со двојни wallидови

Материјал : Исклучително стакло отпорен на топлина со инфузер од не'рѓосувачки челик Специфики : чајник

DEN 0.33
Paynan 140ml Кинески рачно изработен чај сет керамика чаша чај гаиван патувања домашен чај сад Новак
Paynan 140ml Кинески рачно изработен чај сет керамика чаша чај гаиван патувања домашен чај сад

Материјал : Керамика Спецификација : 11.2x9.4cm Капацитет на Гаиван : 140мл Опсег на примена : Чај / зелен чај /

DEN 570.40
Mepra AZD20036206 Имагина чај тенџере-[пакет од 6], 6 чаши, 750 мл. Новак
Mepra AZD20036206 Имагина чај тенџере-[пакет од 6], 6 чаши, 750 мл.

Safe Serveware Service Server Server со машини за миење садови : Mepra Seartsion е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеде�

DEN 2.00