TJLSS Тиква текстура злато вметната коска Кина кафе сет чај постави керамички тенџере чајник чаша чаша чаша чај европски сет за кафе

TJLSS Тиква текстура злато вметната коска Кина кафе сет чај постави керамички тенџере чајник чаша чаша чаша чај европски сет

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Елегантна форма, миризлив чај/кафе, меко, но не комплицирано, едноставно, но елегантно. Исклучителни чаши за кафе/чај, запознајте три или двајца пријатели и поминете релаксирачко време. Елегантниот прибор за јадење, рачно насликани убави цвеќиња и индивидуални форми го прават целиот прибор за јадење полн со уметничка атмосфера. Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време за кафе. Нека цвеќињата цветаат и паѓаат, гранките и винова лоза се сè уште убави, направете чај со срце или пијте чаша кафе. Елегантна форма, миризлив чај/кафе, меко, но не комплицирано, едноставно, но елегантно. Исклучителни чаши за кафе/чај, запознајте три или двајца пријатели и поминете релаксирачко време. Елегантниот прибор за јадење, рачно насликани убави цвеќиња и индивидуални форми го прават целиот прибор за јадење полн со уметничка атмосфера. Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време за кафе. Нека цвеќињата цветаат и паѓаат, гранките и винова лоза се сè уште убави, направете чај со срце или пијте чаша кафе. Елегантна форма, миризлив чај/кафе, меко, но не и комплицирано, едноставно, но елегантно. Ексузивни чаши за кафе/чај, запознајте три или двајца пријатели и поминете релаксирачко време. Елегантниот прибор за јадење, убави цвеќиња со рачно насликани и индивидуални форми го прават целиот прибор полн со уметничка атмосфера. Користете за лабава или миризлива чаеви за лежерно време за кафе. Цветовите цветаат и паѓаат, гранките и винова лоза се сè уште убави, направете чај со срце или пијте чаша кафе. Материјал : керамика Феакции : чајник со цел : Попладневна чаша вклучена : 1 сет на чајници (исклучува други додатоци демо на сликата.) Белешки : Поради рачно мерење, дозволена е грешка од 0-1,5 см. Да се ​​биде на фактори како што се различни светла за прикажување, има одредени грешки на сликата Материјал за заштита на животната средина, отпорност на висока температура.

Избор на клиент

Nfguy Retro чајник Изработка на чај, сет за чај за домаќинство Кунг Фу, сад за чај, чај за складирање на вода, чај сет Новак
Заедно тркалезно стакло чајник w/инфузер од не'рѓосувачки челик +6 Mini кригла со двојни wallидови Новак
Заедно тркалезно стакло чајник w/инфузер од не'рѓосувачки челик +6 Mini кригла со двојни wallидови

Материјал : Исклучително стакло отпорен на топлина со инфузер од не'рѓосувачки челик Специфики : чајник

DEN 0.33
Златно обоена коска Кина кафе сет попладне чај сет мали чаши чај куќички подарок Новак
Златно обоена коска Кина кафе сет попладне чај сет мали чаши чај куќички подарок

Тенка, но елегантна, мазна површина го прави различен од обичниот порцелан Тоа е во согласност со национ

DEN 953.60
Gretd Шест господа кунгфу додатоци за чај од ебонија, церемонија на чај од дрво со цврсто дрво Новак
Gretd Шест господа кунгфу додатоци за чај од ебонија, церемонија на чај од дрво со цврсто дрво

Површината е третирана со топлина за да се направи мазна и лесна за чистење Подигнете го вашето искуств�

DEN 6273.12
Mepra AZD20036206 Имагина чај тенџере-[пакет од 6], 6 чаши, 750 мл. Новак
Mepra AZD20036206 Имагина чај тенџере-[пакет од 6], 6 чаши, 750 мл.

Safe Serveware Service Server Server со машини за миење садови : Mepra Seartsion е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеде�

DEN 2.00
Xwozydr Travel Tea Set керамички преносни сетови на чај со чајни чајни чајни со мали стаклени филтерски цвеќиња чајници Новак
Liuzh Англиски попладневен чај чај сет цветни чајници од чај чај загревање овошен чај чај чај чаша чај Новак
Liuzh Англиски попладневен чај чај сет цветни чајници од чај чај загревање овошен чај чај чај чаша чај

Стакло докажано со експлозија, нема проблем со греење на висока температура , Керамичката текстура е де�

DEN 2.33