Керамички кафе чај сет цртање злато зелено кафе сад за сад млеко, шеќер сад сад, поставена дома попладне, чај сет кафе -држач за кафе -зелена -зелена -зелена

Керамички кафе чај сет цртање злато зелено кафе сад за сад млеко, шеќер сад сад, поставена дома попладне, чај сет кафе -држач

DEN 1225.60

Новак

Достапно за нарачка

Капакот има рачка за лесно отворање и внимателен дизајн. Процес : отпуштање на висока температура, цртање на жица. Сет на производи : 1 котел, 6 чаши и 1 фиока. Погодно за кое било место : многу погодно за дневна соба и канцеларија, многу погодно за додавање на чувство за декорација во декорацијата на која било просторија. Голема и удобна рачка, лесна и луксузна технологија за трагање на злато со рачно насликана. Капакот има рачка за лесно отворање и внимателен дизајн. Процес : отпуштање на висока температура, цртање на жица. Сет на производи : 1 котел, 6 чаши и 1 фиока. Погодно за кое било место : многу погодно за дневна соба и канцеларија, многу погодно за додавање на чувство за декорација во декорацијата на која било просторија. Голема и удобна рачка, лесна и луксузна технологија за трагање на злато со рачно насликана. Предности : Купови со порцелани отпорни на висока температура се исклучително дизајнирани. Изработката е одлична и квалитетот е многу добар. Совршен подарок за мајки, родители, пријатели, лидери и оние кои сакаат да вкусат различни чаеви или кафиња. Колекцијата на чајни комплети е околу уште од античко време, не само што може да ја реализира функцијата за правење чај, туку може да се користи и како домашна декорација. Овој сет на чај е отпорен на висока температура и абразија, не е лесно да се избледи. Карактеристики : Тенката и елегантна мазна површина го прави различен од обичниот порцелан; Употребата на керамика со висока температура е еколошка. Различни обрасци се достапни за да изберете, кралски и класични. Потсетник : Најдобро е да се миете со рака, затоа што е многу деликатна. Услуга за задоволување : Ние нудиме висококвалитетни производи и професионална услуга за клиенти. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ве контактираме во рок од 139 часа.

Избор на клиент

Кула за кафе од ореви постави европски керамички чаши постави англиски попладневен чај чај сет цвет чајник Новак
Fanquare Green GE PILN KUNGFU чај, сет на азиски чај за возрасни, порцелански чајник со 4 чаши, чајни канистер, потопло Новак
Орела кинески стил чај сет цвет чај чај чаша чајник чајничка керамичка стакло варена овошна свеќа загревање Новак
ToyVian Centipede Ornament Home Décor Minution Decoration Decoration Brass Decor Decor Centipede Statue Centipede Model Centipede Новак
ToyVian Centipede Ornament Home Décor Minution Decoration Decoration Brass Decor Decor Centipede Statue Centipede Model Centipede

Фигура на центрипедтркалезна и весела форма : уметничка форма во форма на уреди, ги привлекува луѓето да

DEN 1.67