Комплет за тепих волна од волна од LCYZ, комплет за предиво од капчиња, комплет за теписи за теписи и игла, занаети за капчиња за деца и возрасни

Комплет за тепих волна од волна од LCYZ, комплет за предиво од капчиња, комплет за теписи за теписи и игла, занаети за капчиња

DEN 734.72

Новак

Достапно за нарачка

Карактеристики : Овој рачно изработен тепих ви дава можност да направите рачно изработени со деца и да уживате во DIY. Материјал : Нишка за везење полиестер, густа нишка за вез, што се користи за да се веземе посовршени теписи. Пакувањето вклучува : сетот содржи основна ткаенина, конец за везови, кука за капчиња, прирачник, итн. Користете : може да се користи како подни душеци, влошки за нозе, душеци за спиење, перници, итн., Со одлична практичност!. Забележете : ✔ За да го направите тепихот посовршен, насоката на везот мора да биде иста (решетката има четири страни, ве молиме закачете ги горните и долните страни), ве молиме, не менувајте ја насоката по своја волја. Метод на производство : преклопете ја низата за вез на половина; Ставете го во слотот; Поминете ја решетката и ставете ја на грб; Вметнете ја низата за вез целосно во слотот и исклучете го прекинувачот. Капчињата се повлекуваат материјали за грб : конец за везови, крпа за везови, капчиња, цртање, картичка во боја; Овие производи се недовршени производи, треба да плетете сами. решетка, решетката е плоштад, основната ткаенина е обработена, нацртани се сите десет мрежни линии, а решетката има шема за печатење во боја. Нота : Овој производ треба да биде украсен на горните и долните хоризонтални линии на ткаенината за везови , не лево и десно вертикални линии. Производи изработени, Исклучителни и исклучителни готови производи, креативни DIY, кул и модерни, уживајте во капчиња, капчиња со ситна волна, густа ткаенина, мека и нежна допир. Тежина : 0,5kgpacking Големина : 50*36cmpackage Вклучен.1 X Тема за вез.1 x Везена ткаенина.1 X Crochet.1 x Цртеж.1 x картичка во боја.

Избор на клиент

Малку Мис Мафет - комплет за готвење дизајниран комплет Новак
Малку Мис Мафет - комплет за готвење дизајниран комплет

екипаж Завршената големина е 6 инчи за 8 инчи старомодни направено во САД Комплетот содржи : 100% постелнин

DEN 1571.20
Комплет за игла на Пепита: Азбука, 10 x 14 Новак
Комплет за игла на Пепита: Азбука, 10 x 14

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33
TYC 621030 HYUNDAI/KIA Собрание за ладење на вентилаторот за замена Новак
TYC 621030 HYUNDAI/KIA Собрание за ладење на вентилаторот за замена

ОЕкомпарабилна, совршено избалансирана единица обезбедува леснотија на инсталација Единизираната еди

DEN 3.00
Комплет за везови на мушка «Семејството Лав», Лавови, животни, големина во 13.8x9.8 Новак
Комплет за везови на мушка «Семејството Лав», Лавови, животни, големина во 13.8x9.8

платно со цртање на неа Стаклени мониста на Орнела Прекиоса (Република Чек) Тема за вез Упатства за мони�

DEN 1192.00
Милер Електричен Погон Ролна Комплет, Лак Заварување Извор На Енергија Новак
Милер Електричен Погон Ролна Комплет, Лак Заварување Извор На Енергија

Диск Ролна Комплет, Извор На Енергија Лак Заварување Диск Ролна Комплет, Извор На Енергија Лак Заварува�

DEN 0.33
Ронгјун Унисекс Мха Бакугу Кацуки Косплеј Дуксери Панталони 2 Парче Дуксер Костум За Ноќта На Вештерките Новак