Комплет за сликање на дијаманти за дијаманти Дијамант Дотц 20,28 x 20,28

Комплет за сликање на дијаманти за дијаманти Дијамант Дотц 20,28 x 20,28

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Diamond Dotz е неверојатен нов занает каде се создаваат зачудувачки дизајни со дијамантски како што се фацетирани скапоцени камења. Нашите комплети за дијамантска уметност произведуваат зачудувачки сјајни ефекти и ние имаме широк спектар на дизајни кои се грижат за сите возрасти, вклучително и почетници. Брз и лесен за правење, резултатот е исклучителен дизајн на дијаманти Dotz кој е толку визуелно спектакуларен што ќе ве сака да направите повеќе. Комплет за сликање со дијаманти вклучува платно, Дотз, восок, послужавник, пенкало за сликање со дијаманти плус чекор-по-чекор, лесно да се следат упатства во прекрасна кутија. Забавна активност за возрасни и деца. Зачудувачката искра на секој 2,8 мм 13 фацетиран премиум епоксидна смола камења во комбинација со нашето уникатно 100% микро ткаени полиестерски платно, создава прекрасен проект за дијамантска уметност. Нашето лепило е комерцијална формула, дизајнирана од експерти во индустријата, специјално за уметност и занаети. Нашите скапоцени камења не паѓаат и нашето лепило ја олеснува бојата со дијаманти. Секој дизајн на дијаманти Дотз е прецизно толкуван од еден од нашите дизајнери на светска класа. Сите наши дизајни се или комерцијални или лиценцирани за употреба низ целиот свет. Diamond Dotz е неверојатен нов занает каде се создаваат зачудувачки дизајни со дијамантски како што се фацетирани скапоцени камења. Нашите комплети за дијамантска уметност произведуваат зачудувачки сјајни ефекти и ние имаме широк спектар на дизајни кои се грижат за сите возрасти, вклучително и почетници. Брз и лесен за правење, резултатот е исклучителен дизајн на дијаманти Dotz кој е толку визуелно спектакуларен што ќе ве сака да направите повеќе. Комплет за сликање со дијаманти вклучува платно, Дотз, восок, послужавник, пенкало за сликање со дијаманти плус чекор-по-чекор, лесно да се следат упатства во прекрасна кутија. Забавна активност за возрасни и деца. Зачудувачката искра на секој 2,8 мм 13 фацетиран премиум епоксидна смола камења во комбинација со нашето уникатно 100% микро ткаени полиестерски платно, создава прекрасен проект за дијамантска уметност. Нашето лепило е комерцијална формула, дизајнирана од експерти во индустријата, специјално за уметност и занаети. Нашите скапоцени камења не паѓаат и нашето лепило ја олеснува бојата со дијаманти. Секој дизајн на дијаманти Дотз е прецизно толкуван од еден од нашите дизајнери на светска класа. Сите наши дизајни се или комерцијални или лиценцирани за употреба низ целиот свет. Diamond Dotz е феноменален нов занает кој е брз, лесен и забавен Тодо. Вашиот дизајн е создаден со „дијамант“ како аспекти што треперливи во светлина. Користејќи го стилот на Diamond Dotz, едноставно земете аспект и ставете го на лепливата површина за дизајн. Ништо не може да ве подготви за спектакуларен пенлив резултат на вашиот готов проект! Погодно на возраст од 13+. Дизајн : Медитеранска прошетка. Завршена големина : 20.3x20.3 инчи. Увезени.

Избор на клиент

Ruiruilico Mens USA Flag Polo кошули Патриотски 4 -ти јули маички летни обични лабави вклопени кратки ракави Туника врвови Новак
Taylormade Kalea Premier Black 11PC десно пакуван сет Новак
Taylormade Kalea Premier Black 11PC десно пакуван сет

Дизајнот на капакот на капакот користи не'рѓосувачки челик со голема јачина во комбинација со мултимат�

DEN 2384.00
3drose Божиќно крст за вез за вез, зелена дизајн - wallидни часовници Новак
3drose Божиќно крст за вез за вез, зелена дизајн - wallидни часовници

Димензии (во инчи) : 15 h x 15 w x 0,1 D Огледало со висок сјај како финиш, UV обложен, алуминиум отпорен на гребење

DEN 3.00
Женска термичка долна облека постави ултра тенок екипаж на вратот на вратот, се протега долг nsонс Новак
Женска термичка долна облека постави ултра тенок екипаж на вратот на вратот, се протега долг nsонс

90% модал, 10% спандекс Увезени Еластично затворање Лесна грижа, машинско миење нежно, измијте во торба за �

DEN 2.67
TYC 621030 HYUNDAI/KIA Собрание за ладење на вентилаторот за замена Новак
TYC 621030 HYUNDAI/KIA Собрание за ладење на вентилаторот за замена

ОЕкомпарабилна, совршено избалансирана единица обезбедува леснотија на инсталација Единизираната еди

DEN 3.00
Убави зимски зимски за жени топло шерпа ромпер нејасно руно пижама едно парче патент со качулка Новак
Убави зимски зимски за жени топло шерпа ромпер нејасно руно пижама едно парче патент со качулка

Достапно во неколку цврсти бои и опсади За семејни подароци на Бадник, не постои подобар избор од овој с�

DEN 479.84
Апсолутен комплет за усовршување на Glујорк Глам + Капка Новак
Апсолутен комплет за усовршување на Glујорк Глам + Капка

Сите најважни работи за да се постигнат убаво извајани веѓи и бујни трепки! Одликувајќи се со апликатор

DEN 95.84
Божиќни пижами Акклијан Новак
Божиќни пижами Акклијан

80%памук+20%полиестер Направени во САД или увезени Ултрамека и лесна, ткаенината за истегнување ве тера да

DEN 209.28
Зеродеко 3 парчиња поставени шишиња за патувања за тоалети шампон контејнер шампон контејнер за патувања Новак
Влез на WYFDP двострани украси за везови Новак
Влез на WYFDP двострани украси за везови

Применливи сцени Дневен подарок Тип на декорација : Десктоп декорација Функција Функција Домашни додат

DEN 3.00
Хемотон бамбус крем тегла за шампон контејнер лосион контејнер шминка примероци празни крема садови Новак
Хемотон бамбус крем тегла за шампон контејнер лосион контејнер шминка примероци празни крема садови

Стр Патнички шишиња за шампон преносни големини погодни за патување, патување, кампување или само корис

DEN 1422.40
Предупредуваат 91575 амортизери со џеб за складирање на додатоци и рефлексивни ленти, црна Новак
Предупредуваат 91575 амортизери со џеб за складирање на додатоци и рефлексивни ленти, црна

Гумаобложени центри на одделенија против лизгање Издржлива винил конструкција Џеб за складирање на до�

DEN 2.67
Комплет за везови на онлајн игла и игла за деца, 18 x 15 см. Замрзната колекција - Модел 592 Новак
Комплет за везови на онлајн игла и игла за деца, 18 x 15 см. Замрзната колекција - Модел 592

Забавен и шарен комплет за иглички за да научите да ткаете 18 x 15 cms 100% памук Вклучува платно со цртање, раз

DEN 0.67
Комплет за игла на Пепита: Азбука, 10 x 14 Новак
Комплет за игла на Пепита: Азбука, 10 x 14

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33