Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија Пролетната враќање y Пролет компресија на пролетната жица дијаметар 3,0мм, надворешен дијаметар

Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I компресија Пролетната враќање y Пролет компресија на пролетната жица

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (3,0мм), надворешен дијаметар (19мм), должина (20-300мм). Количина : 5. има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал на производот : 65мн. Површински третман : нетретиран. Големина : Дијаметар на жица (3,0мм), надворешен дијаметар (19мм), должина (20-300мм). Количина : 5.

Избор на клиент

Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за

Користејќи висококвалитетни суровини, не е лесно да се кородираат, висока јачина, издржливо, тој е погод

DEN 2.00
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0. Новак
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0.

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 2.00
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1/4x0.420 Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1/4x0.420

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1 / 4x0.420 ✅ Wireица Дија : 0.029 in ✅ Целокупната должина : 1 / 4 in...

DEN 862.40
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10 Новак
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10

Материјал : не'рѓосувачки челик, компресирана должина : 1,104 IN, Заврши : обичен Компресија на пролет, тешка

DEN 1259.20
Century Spring Corp Comp o = .360, L = 1,75, w = 0,049 Новак
Century Spring Corp Comp o = .360, L = 1,75, w = 0,049

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

DEN 1.67
Century Spring Corp ll o = 0,187, w = 0.018, l = 36 Новак
Century Spring Corp ll o = 0,187, w = 0.018, l = 36

МФР : Серија на пролетни Корп век : Пакет : кутија Статус на дел : Активен Материјал : јаглероден челик...

DEN 1.33
Компресирајте пролет, SS, 1x0.032 во, PK5 Новак
Компресирајте пролет, SS, 1x0.032 во, PK5

✅ Компресирајте ја пролетта, SS, 1x0.032 во, PK5 ✅ Целокупна должина : 1 in ✅ Wireица Дија : 0.032 in...

DEN 2.00
IIVVERR 1,2 mm Wire Dia 16mm Надворешен дијаметар од 40мм компресија на компресија Пролетни црни 20 парчиња (1,2 mm Diámetro Новак
HeyiarBeit Extended Compressed Spring Diamement 0,10 , OD 0,79, должина 3,54 пролетна челична затегнување пролет 1 парчиња Новак
HeyiarBeit Extended Compressed Spring Diamement 0,10 , OD 0,79, должина 3,54 пролетна челична затегнување пролет 1 парчиња

[Големина] Дијаметар на жица : 2,5мм / 0,1 "; надворешен дијаметар : 20мм / 0,79"; Бесплатна должина : 90мм / 3.54 " прил�

DEN 2.00