Компресија Пролет за враќање на пролетта y Тип пролет 304 Не'рѓосувачки челик притисок пролетна жица Диа 0,5/0,6мм Надворешна диа 4/7мм должина 120-305мм 1 парчиња

Компресија Пролет за враќање на пролетта y Тип пролет 304 Не'рѓосувачки челик притисок пролетна жица Диа 0,5/0,6мм Надворешна

DEN 185.28

Новак

Достапно за нарачка

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 0,5/0,6мм. Надворешен дијаметар : 4/7мм. Должина : 120/150/180/200/305мм. Униформно растојание, униформа стрес, стабилна враќање, добра флексибилност и добри механички својства. Производи Опис : Модел : 304 Не'рѓосувачки челик пролетенматеријал : 304 не'рѓосувачки челици : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар : 0,5/0,6mmouter Дијаметар : 4/7mml должина : 120/150/180/200/305 MMNOTES ● Доколку треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте не. Благодарност ● Купувањето на различни производи може да резултира во необична такса за испорака. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не. ● Сликата е само за илустрација, изберете ги вашите барања (големина 、 количина).

Wire diameter *Outer diameter* Length :

Избор на клиент

Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0. Новак
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0.

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 2.00
Bettomshin 25 mm OD 100 mm долга спирална печат на светло за компресија на светлина, умира пролетно жолто 1 парчиња Новак
Пролет на калем Труско Т-Свиј30-60 за супер девијација, надворешен дијаметар 1,2 инчи, бесплатна должина 2,4 инчи Новак
AHEGAS SPRINGS RESELESS SPRING SHEETLE WIRE DIAMETER 4,0мм, надворешен дијаметар 38мм компресија Пролет за враќање на пролетната Новак
AHEGAS SPRINGS RESELESS SPRING SHEETLE WIRE DIAMETER 4,0мм, надворешен дијаметар 38мм компресија Пролет за враќање на пролетната

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 3.33