AHEGAS SPRINGS 10PCS 0,9 * 8 * 10-50мм пролет челик Мал компресија Ослободување Механички поврат на пролет Пролетниот надворешен дијаметар 8мм 0,9x8x10-50мм

AHEGAS SPRINGS 10PCS 0,9 * 8 * 10-50мм пролет челик Мал компресија Ослободување Механички поврат на пролет Пролетниот надворешен

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3мм. Поради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме што разбравте. Дијаметар на жица (дебелина на линијата) : 0,9мм. Надворешен дијаметар (надворешен дијаметар) : 8мм. Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-3мм. Поради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме што разбравте. Дијаметар на жица (дебелина на линијата) : 0,9мм. Надворешен дијаметар (надворешен дијаметар) : 8мм. Поради рачното мерење, оставете разлика од 1-3мм. Додавање на различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Дијаметар на вир (дебелина на линијата) : дијаметар од 0,9ммутер (надворешен дијаметар) : 8ммл должина : 10мм 15мм 20мм 25мм 30мм 35мм 40мм 45мм 50мм.

Избор на клиент

2pcs 3Д печатач умираат пролет, OD 10mm ID 5mm светло оптоварување со компресија умираат пролет, сина, пролет Новак
2pcs 3Д печатач умираат пролет, OD 10mm ID 5mm светло оптоварување со компресија умираат пролет, сина, пролет

Модел (OD*должина) : TL10*30mm, TL10*40mm, TL10*50mm, TL10*60mm, TL10*70mm, TL10*80mm (по избор) Изворите на калапот за умирање првенств�

DEN 241.60
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10 Новак
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10

Материјал : не'рѓосувачки челик, компресирана должина : 1,104 IN, Заврши : обичен Компресија на пролет, тешка

DEN 1259.20
X-gree 0,3mmx2mmx25mm 304 компресија на не'рѓосувачки челик извори Сребрен тон 20 парчиња (0,3mmx2mmx25mm 304 прилози de compresión Новак
IIVVERR 1,2 mm Wire Dia 16mm Надворешен дијаметар од 40мм компресија на компресија Пролетни црни 20 парчиња (1,2 mm Diámetro Новак
Ahegas Springs y Type Spring 304 Pressuress Pressuress Pressuress Pressure Dia 0,6 mm Надворешна диа 8мм должина 60-305мм 5 Новак
Ahegas Springs y Type Spring 304 Pressuress Pressuress Pressuress Pressure Dia 0,6 mm Надворешна диа 8мм должина 60-305мм 5

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 2.00
Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1/2x0.85 Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1/2x0.85

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1 / 2x0.85 ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in ✅ Wireица Дија : 0.042 in ✅ ✅ ✅ ✅ @

DEN 1052.80
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за

Користејќи висококвалитетни суровини, не е лесно да се кородираат, висока јачина, издржливо, тој е погод

DEN 2.00