Компресија Пролет за враќање на пролетта црна манган челик притисок пролет y тип пролетна жица диа 0,9/1,2мм Надворешна диа 6-18мм должина 305мм 1 парчиња

Компресија Пролет за враќање на пролетта црна манган челик притисок пролет y тип пролетна жица диа 0,9/1,2мм Надворешна диа

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. Дијаметар на жица : 0,9/1,2мм. Надворешен дијаметар : 6/8/9/10/12/11/16/18мм. Должина : 305мм. Боја : Црна. Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. Дијаметар на жица : 0,9/1,2мм. Надворешен дијаметар : 6/8/9/10/12/11/16/18мм. Должина : 305мм. Боја : Црна. Униформа растојание, униформа стрес, стабилно враќање, добра флексибилност и добри механички својства. Производи Опис : Модел : Манган челик притисок пролетенматеријал : 65 манган чешличка : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар : 0,9/1,2mmouter Дијаметар : 6/8/ 9/10/12/11/16/18mml должина : 305 MMColor : Black Notes ● Доколку треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба големи Количина, ве молиме контактирајте не. Ако цената за испорака е превисока, ве молиме контактирајте не. ● Сликата е само за илустрација, изберете ги вашите барања (големина 、 количина).

Wire diameter *Outer diameter* Length:
Wire diameter: 0.9/1.2mm
Outer diameter: 6/8/9/10/12/14/16/18mm
Length: 305mm
Color: Black
Notes:
●If you need to buy more than one item, you can add a shopping cart first, there will be a bigger discount.:
●We can provide wholesale if you need large quantity, please contact us.Thanks:
●Buying different products may result in unusual shipping fee. If the shipping cost is too high, please contact us.:
●Picture is for illustration only, please select your requirements(Size 、Quantity). :

Избор на клиент

AEXIT 0,7mmx5mmx35mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори на извори 20 парчиња Новак
AEXIT 0,7mmx5mmx35mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори на извори 20 парчиња

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон Дијаметар на жица : 0,7мм / 0,028 "; надворешен диј�

DEN 3.00
Ahegas Springs y Type Spring 304 Pressuress Pressuress Pressuress Pressure Dia 0,6 mm Надворешна диа 8мм должина 60-305мм 5 Новак
Ahegas Springs y Type Spring 304 Pressuress Pressuress Pressuress Pressure Dia 0,6 mm Надворешна диа 8мм должина 60-305мм 5

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 2.00
Компресирајте пролет, SS, 1x0.032 во, PK5 Новак
Компресирајте пролет, SS, 1x0.032 во, PK5

✅ Компресирајте ја пролетта, SS, 1x0.032 во, PK5 ✅ Целокупна должина : 1 in ✅ Wireица Дија : 0.032 in ✅ оптоварување (lbs.

DEN 2.00
Bettomshin 25 mm OD 100 mm долга спирална печат на светло за компресија на светлина, умира пролетно жолто 1 парчиња Новак
Пролет на калем Труско Т-Свиј30-60 за супер девијација, надворешен дијаметар 1,2 инчи, бесплатна должина 2,4 инчи Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за

Користејќи висококвалитетни суровини, не е лесно да се кородираат, висока јачина, издржливо, тој е погод

DEN 2.00
Century Spring Corp ext o = .359, L = 1,63, w = 0,055 Новак
Century Spring Corp ext o = .359, L = 1,63, w = 0,055

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори продолжение, влечење МФР : Серија на пролет

DEN 8449.92