Дијаметар на жица Uxcell 0.012 , OD 0,12, бесплатна должина 0,60 пролетен челичен калем проширена компресирана пролет 30 парчиња

Дијаметар на жица Uxcell 0.012 , OD 0,12, бесплатна должина 0,60 пролетен челичен калем проширена компресирана пролет 30 парчиња

DEN 120.00

Новак

Достапно за нарачка

Дијаметар на жица : 0,3мм/0,012 "; надворешен дијаметар : 3мм/0,12" (ОД); Бесплатна должина : 15мм/0,60 ". Содржина на пакет : 30pcs x Компресирана пролет. Алуминиумски челични челици Добри механички својства со поголема корозија и отпорност на топлина од музичката жица. Општа употреба на алатки за пролетна опрема итн. Изработени од алуминиумска пролетна челик, карактеристики висока еластичност и добро прецизност, инсталирана мала големина и генерира силна сила. Дијаметар на жица : 0,3мм/0,012 “; Надворешен дијаметар : 3мм/0,12 "(ОД); бесплатна должина : 15мм/0,60". Содржина на пакет : 30 парчиња x Компресирана пролет. Пролетни челични легури Добри механички својства со поголема корозија и отпорност на топлина од музичката жица. Општа употреба на алатки за пролетна опрема итн. Направено од легура на челик, има голема еластичност и добра прецизност, инсталирана мала големина и генерира силна сила.

Избор на клиент

Bettomshin 25 mm OD 100 mm долга спирална печат на светло за компресија на светлина, умира пролетно жолто 1 парчиња Новак
Century Spring Corp ext o = .359, L = 1,63, w = 0,055 Новак
Century Spring Corp ext o = .359, L = 1,63, w = 0,055

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори продолжение, влечење МФР : Серија на пролет

DEN 8449.92
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10 Новак
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10

Материјал : не'рѓосувачки челик, компресирана должина : 1,104 IN, Заврши : обичен Компресија на пролет, тешка

DEN 1259.20
Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1/2x0.85 Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1/2x0.85

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1 / 2x0.85 ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in ✅ Wireица Дија : 0.042 in ✅ ✅ ✅ ✅ @

DEN 1052.80
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0. Новак
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0.

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 2.00
IIVVERR 1,2 mm Wire Dia 16mm Надворешен дијаметар од 40мм компресија на компресија Пролетни црни 20 парчиња (1,2 mm Diámetro Новак