Синеки 10 парчиња 0,2мм 0,3мм 65мн цилидричен спирален калем компресиран шок што апсорбира притисок компресија Мала пролетна грб Wd 0,2мм 0,3мм

Синеки 10 парчиња 0,2мм 0,3мм 65мн цилидричен спирален калем компресиран шок што апсорбира притисок компресија Мала пролетна

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Количина : 10 парчиња. Дијаметар на жица : 0,2мм / 0,3мм. Надворешен дијаметар : 2мм, 3мм, 4мм. Должина : 30мм, 40мм, 50мм. Количина : 10 парчиња. Дијаметар на жица : 0,2мм / 0,3мм. Надворешен дијаметар : 2мм, 3мм, 4мм. Должина : 30мм, 40мм, 50мм. Количина : 10 парчиња Дијаметар на жица : 0,2мм / 0,3ммутер Дијаметар : 2мм, 3мм, 4ммл должина : 30мм, 40мм, 50мм.

Избор на клиент

Ahegas Springs y Type Spring 304 Pressuress Pressuress Pressuress Pressure Dia 0,6 mm Надворешна диа 8мм должина 60-305мм 5 Новак
Ahegas Springs y Type Spring 304 Pressuress Pressuress Pressuress Pressure Dia 0,6 mm Надворешна диа 8мм должина 60-305мм 5

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

DEN 2.00
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10 Новак
Компресија пролет, не'рѓосувачки челик, PK10

Материјал : не'рѓосувачки челик, компресирана должина : 1,104 IN, Заврши : обичен Компресија на пролет, тешка

DEN 1259.20
IIVVERR 1,2 mm Wire Dia 16mm Надворешен дијаметар од 40мм компресија на компресија Пролетни црни 20 парчиња (1,2 mm Diámetro Новак
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0. Новак
Затегнување на пролетната компресија на пролетта, напнатост со дијаметар на жицата со кука 0.

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 2.00
Century Spring Corp Comp o = .360, L = 1,75, w = 0,049 Новак
Century Spring Corp Comp o = .360, L = 1,75, w = 0,049

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

DEN 1.67
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1/4x0.420 Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1/4x0.420

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1 / 4x0.420 ✅ Wireица Дија : 0.029 in ✅ Целокупната должина : 1 / 4 in...

DEN 862.40
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за

Користејќи висококвалитетни суровини, не е лесно да се кородираат, висока јачина, издржливо, тој е погод

DEN 2.00
Пролет на калем Труско Т-Свиј30-60 за супер девијација, надворешен дијаметар 1,2 инчи, бесплатна должина 2,4 инчи Новак