Замена на машини за играчки пролетна компресија на пролетната плоча за притисок на пролет, пролетно враќање на пролетната жица со дијаметар 4,0мм, надворешен дијаме

Замена на машини за играчки пролетна компресија на пролетната плоча за притисок на пролет, пролетно враќање на пролетната жица

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. Големина : Дијаметар на жица (4,0мм), надворешен дијаметар (21мм), должина (20-100мм). Материјал : Пролетен челик. Количина : 5. Спрингвите на компресија се изработени од висококвалитетен пролетен челик, анти-магичен, тврд; висока јачина и издржливост. Разни големини. Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластичност. Големина : Дијаметар на жица (4,0мм), надворешен дијаметар (21мм), должина (20-100мм). Материјал : Пролетен челик. Количина : 5. Спрингвите на компресија се изработени од висококвалитетен пролетен челик, анти-магичен, тврд; висока јачина и издржливост. Разни големини. Униформно растојание, униформа стрес, стабилна враќање, добра флексибилност и добри механички својства. СПОТ компресија Пролетна плоча за притисок Пролетното враќање на пролетниот дијаметар на жицата од 4,0мм, надворешен дијаметар 21ммнем : Компресија Пролет/Компресија Springsize : Дијаметар на жица (4,0ммм), надворешно), надворешно, надворешно), надворешно Дијаметар (21мм), должина (20-100мм) Материјал : Пролет Стил Објект Третман : Непределување : 5 Феатури : Спрингвите за компресија се изработени од висококвалитетен пролетен челик, анти-замор, тврд; висока јачина и издржливост. Различни големини. Големина Опис : Ознака со големина : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина) На пример : 1.0 * 11 * 10 (дијаметарот на жицата е 1,0мм, надворешниот дијаметар е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете го набавката : Ако ја немате потребната должина, можете да купите слична големина. На пример, ако сакате да купите 1.0 * 11 * 15, можете да купите должина од 10 mm, а потоа да напишете во областа на пораката : 1.0 * 11 * 15. (Ве молиме, погледнете го списокот со инвентар за купување) Белешка : Големината на забелешките во областа на пораките мора да биде во списокот со инвентар, во спротивно нема да можеме да ја испорачаме стоката, ве молам простете ми. Нота : Следното е список со целиот наш дијаметар на инвентар 0,2мм (ознака за големина : Д : Д (Дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,3мм (ознака на големина : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,4мм (ознака на големина : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D (Дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,5мм (ознака на големина : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,6мм (ознака на големина : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D (Дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,7мм (ознака на големина : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,8мм (ознака на големина : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D : D (Дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 0,9мм (ознака на големина : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) Дијаметар на жица 1.0мм (големина март.

Избор на клиент

Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1/2x0.85 Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1/2x0.85

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, SS, 1 1 / 2x0.85 ✅ Целокупна должина : 1 1 / 2 in ✅ Wireица Дија : 0.042 in ✅ ✅ ✅ ✅ @

DEN 1052.80
2pcs 3Д печатач умираат пролет, OD 10mm ID 5mm светло оптоварување со компресија умираат пролет, сина, пролет Новак
2pcs 3Д печатач умираат пролет, OD 10mm ID 5mm светло оптоварување со компресија умираат пролет, сина, пролет

Модел (OD*должина) : TL10*30mm, TL10*40mm, TL10*50mm, TL10*60mm, TL10*70mm, TL10*80mm (по избор) Изворите на калапот за умирање првенств�

DEN 241.60
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1/4x0.420 Новак
Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1/4x0.420

✅ Компресирајте ја пролетта, конусна, 302 SS, 1 / 4x0.420 ✅ Wireица Дија : 0.029 in ✅ Целокупната должина : 1 / 4 in ✅ Мала

DEN 862.40
Bettomshin 25 mm OD 100 mm долга спирална печат на светло за компресија на светлина, умира пролетно жолто 1 парчиња Новак
Century Spring Corp ll o = 0,187, w = 0.018, l = 36 Новак
Century Spring Corp ll o = 0,187, w = 0.018, l = 36

МФР : Серија на пролетни Корп век : Пакет : кутија Статус на дел : Активен Материјал : јаглероден челик...

DEN 1.33
IIVVERR 1,2 mm Wire Dia 16mm Надворешен дијаметар од 40мм компресија на компресија Пролетни црни 20 парчиња (1,2 mm Diámetro Новак
Century Spring Corp Comp o = .360, L = 1,75, w = 0,049 Новак
Century Spring Corp Comp o = .360, L = 1,75, w = 0,049

Категорија : Хардвер, сврзувачки елементи, додатоци, извори компресија, затегнат МФР : Серија на пролет

DEN 1.67
Пролет на калем Труско Т-Свиј30-60 за супер девијација, надворешен дијаметар 1,2 инчи, бесплатна должина 2,4 инчи Новак
X-gree 0,3mmx2mmx25mm 304 компресија на не'рѓосувачки челик извори Сребрен тон 20 парчиња (0,3mmx2mmx25mm 304 прилози de compresión Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за Новак
Cliuyou-Compression Springs 35cm/40cm/45cm/50cm/55cmm/60cm/65cm/70cm/75cm/80cm Пролетните клипови завртки вклучени комплет за

Користејќи висококвалитетни суровини, не е лесно да се кородираат, висока јачина, издржливо, тој е погод

DEN 2.00