Лесно Решетката За Одборот Паралелно

Лесно Решетката За Одборот Паралелно

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Големина на производот : 3,7 х 6,3 х 15,7 инчи (9,4 х 16. Капацитет на оптоварување : 26,6 фунти (12. Количина : 1 сет од 2. Материјал : Бор. Земја На Потекло : Јапонија; Препорачани Главен Макс HD - 10d *Главен не се вклучени. Големина на производот : 3,7 х 6,3 х 15,7 инчи (9,4 х 16. Капацитет на оптоварување : 26,6 фунти (12. Количина : 1 сет од 2. Материјал : Бор. Земја На Потекло : Јапонија; Препорачани Главен Макс HD - 10d *Главен не се вклучени. Хардверот за монтирање на ѕид користи неверојатен патент, "Ѕидна Убавина" за кој се зборува во медиумите, така што нема потреба од основа. Лесна серија која лесно може да се закачи на гипс картон без завртки за спојувачи за домаќинство. Ознаката за дупки по отстранувањето е само 0,02 инчи (0,5 мм). Се препорачува за нови градежни и изнајмување домови. Акваридео Оригиналната Убавина На Ѕидот може да се користи на дрвени и бетонски ѕидови покрај гипсени плочи. Користи висококвалитетна боја за дамки. *Може да има нерамна боја поради зрно дрво (освен за необоени предмети).

Избор на клиент

Вобатој 10 Парчиња Кујна Мултифункционални Куки Во Форма На С Нерѓосувачки Челик Новак
Вобатој 10 Парчиња Кујна Мултифункционални Куки Во Форма На С Нерѓосувачки Челик

Содржина на пакетот : 10 Куки Материјал : нерѓосувачки челик Лесен за употреба, лесен за закачување, лесен

DEN 127.84
Знаме На Белизе Северна Америка Земја Кука За Маса Декоративна Затворач Продолжување Преклопна Закачалка Новак
ЛАИЈУХУА Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Оддел За Складирање, Совршени За Вашиот Влез, Кујна, Спална Соба Лето Новак
Х-DREE 1 Инчен Пластична Обложена Завртка-Во Отворена Чаша Тавански Куки Закачалки Сини 25 парчиња (1 pulgada recubierto de Новак
Х-DREE 1 Инчен Пластична Обложена Завртка-Во Отворена Чаша Тавански Куки Закачалки Бели 25 парчиња (1 pulgada recubierto de Новак
Команда Жица Лепило Кука Новак
Команда Жица Лепило Кука

Бесење Без оштетување, без потреба од клинци и завртки Револуционерните Командни Ленти се држат силно и

DEN 126.08