NTE Electronics NPA33M50 серија NPA алуминиум не поларизиран електролитски кондензатор, 20% толеранција на капацитет, аксијално олово, капацитивност од 33μF, 50V

NTE Electronics NPA33M50 серија NPA алуминиум не поларизиран електролитски кондензатор, 20% толеранција на капацитет, аксијално

DEN 85.60

Новак

Достапно за нарачка

33μF капацитивност. 50 V напон. 20 проценти толеранција на капацитет. 33μF капацитивност. 50 V напон. 20 проценти толеранција на капацитет. Алуминиумските електролитички кондензатори се специјално дизајнирани за употреба во кола чија поларитет е обратна или непозната или во мрежните мрежи за кои не бараат тешки карактеристични барања.

Избор на клиент

6 компјутери Ничикон FG Кондензатори 50V 0,47UF аудио одделение Новак
6 компјутери Ничикон FG Кондензатори 50V 0,47UF аудио одделение

Серија на музеј Никонн ФГ Кондензатор на аудио одделение, повисока оценка од сериите FW Богат звук во рег

DEN 1.67
FtVogue 80pcs 6mm Trimmer Concepator Променлива капацитивност на керамички електронски кондензатор комплет 5 10 20 20 30 40 Новак
FtVogue 80pcs 6mm Trimmer Concepator Променлива капацитивност на керамички електронски кондензатор комплет 5 10 20 20 30 40

Капацитетот на овие кондензатори може да се прилагоди во одреден опсег Постојат 80 парчиња кондензатори

DEN 0.33
Yobett 0402 0R - 20m 178 Вредности 1% комплет за отпорник 8900pcs Сите серии SMD отпорник комбо примерок за книги SMT Pack Box Новак
Yobett 0402 0R - 20m 178 Вредности 1% комплет за отпорник 8900pcs Сите серии SMD отпорник комбо примерок за книги SMT Pack Box

0402 ( Изгледа како книга, чиста етикета на предната и на задниот дел од секоја хартија што ја допира, никог

DEN 619.20
М39006 Е 350уф25вдц Течен Тантал Сребрена Школка Сребрен Масло Сребрен Кондензатор. 1 Парчиња Новак
М39006 Е 350уф25вдц Течен Тантал Сребрена Школка Сребрен Масло Сребрен Кондензатор. 1 Парчиња

М39006 е 350уф25вдц течен тантал сребрена школка сребрен масло сребрен кондензатор 1 Парчиња М39006 е 350уф25вдц �

DEN 2.67
Нови LON0167 10PCS 100UF 25V SMD Алуминиум Електролитички кондензатори 6mm x 8mm (10 Stücke 100 uf 25 ν SMD алуминиум elektrolytkondensateren Новак
Кондензатор на кондензатор на монолит 1000 парчиња за електронски инструменти за филтрирање Новак
Кондензатор на кондензатор на монолит 1000 парчиња за електронски инструменти за филтрирање

1000pcs 0.22 UF кондензатор, голема количина може да се замени долго време Со одлична отпорност на влажност и с

DEN 355.20
OEM Nichicon UPJ0J472MHD6, CAP Aluminum lytic 4700UF 6,3V 20% радијален 7,5 mm 1720ma 5000H 105 ° C најголемиот дел Новак
OEM Nichicon UPJ0J472MHD6, CAP Aluminum lytic 4700UF 6,3V 20% радијален 7,5 mm 1720ma 5000H 105 ° C најголемиот дел

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8532.22.00.20 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : Електролит�

DEN 636.80
Кондензатор Taodan 10PCS 220UF 16V радијален електролитски кондензатор 6x7mm алуминиумски електролитски кондензатор Новак
Кондензатор ПЕТП К73-16 1000В 0.047 уф ссср 6 парчиња Новак
Кондензатор ПЕТП К73-16 1000В 0.047 уф ссср 6 парчиња

Ако не можете да го најдете предметот што ви треба, може да не контактирате Кондензатор ПЕТП К7316 1000В 0.047 �

DEN 3.33
NTE Electronics Msc330v36 Серија Msc Motor Start AC Електролитски Кондензатор, Два 0.250 Брзо Поврзување Терминали, 36-43 €f Новак
NTE Electronics Msc330v36 Серија Msc Motor Start AC Електролитски Кондензатор, Два 0.250 Брзо Поврзување Терминали, 36-43 €f

Два 250 инчи Тркалезна пластична кутија отпорна на влага и масло 110вац до 330вац Брзо исклучување терминал�

DEN 130.08
Моторниот кондензатор Ugtell CBB65, AC 450V, 35UF, 50/60Hz, 40/70/21 за климатик, фрижидери Новак
Моторниот кондензатор Ugtell CBB65, AC 450V, 35UF, 50/60Hz, 40/70/21 за климатик, фрижидери

Име на производот : Кондензатор на мотор; Материјал : полипропилен; Модел : CBB65 Капацитивност : 35 UF; Номина�

DEN 271.84
PIKIS 1pcs CBB60 Моторни Работи Кондензатор 450V AC Почетна Кондензатори 3-100UF Новак
PIKIS 1pcs CBB60 Моторни Работи Кондензатор 450V AC Почетна Кондензатори 3-100UF

Кондензатори Кондензатори 1 PCS CBB60 Мотор Работи Кондензатор 450 V AC Стартување Кондензатори 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 1

DEN 900.48
Климак овален кондензатор - одговара на Payne HC91CA005D | 5 UF MFD 370/440 Volt Vac Новак
Климак овален кондензатор - одговара на Payne HC91CA005D | 5 UF MFD 370/440 Volt Vac

▶ Ова е сосема нов кондензатор на овален климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # HC91 CA005 D �

DEN 127.20
5 Парчиња Полипропиленски Филмски Кондензатор 680нф € 5% 400v Радијално Олово, P=22,5 mmp684j2g9aa920ma1 Новак
5 Парчиња Полипропиленски Филмски Кондензатор 680нф € 5% 400v Радијално Олово, P=22,5 mmp684j2g9aa920ma1

5 Парчиња полипропиленски филмски кондензатор (CBB) 680n F € 5% 400v радијално олово, P=22,5 mmp684j2g9aa920ma1 5 Парчиња по�

DEN 0.33
2 парчиња Алуминиумски Електролитски Кондензатор 10000 qf 60V 105w за Засилувач Звучна Опрема LED Светло 35x50mm Новак
2 парчиња Алуминиумски Електролитски Кондензатор 10000 qf 60V 105w за Засилувач Звучна Опрема LED Светло 35x50mm

Кондензаторите играат важна улога за подесување на кола, заобиколување, спојување и филтрирање, конвер�

DEN 1057.60
OEM ја надгради замената за кондензаторот GENTER ROODER 40/5 370 Volt 97F9849BZ2 97F9849BZ3 Новак
OEM ја надгради замената за кондензаторот GENTER ROODER 40/5 370 Volt 97F9849BZ2 97F9849BZ3

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 40 + 5 UF / MFD 370 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици ил�

DEN 3.33
NTE Electronics TD.22M50 Series TD Solid Tantalum кондензатор, радијално олово.22 μF капацитивност, 20% толеранција, 50V Новак
Patikil CBB60 8UF Костоптември, 3PCS AC 450V 2 жици 50/60Hz Цилиндер 60x35mm за пумпи за вода, машини за перење мотор почеток Новак
Patikil CBB60 8UF Костоптември, 3PCS AC 450V 2 жици 50/60Hz Цилиндер 60x35mm за пумпи за вода, машини за перење мотор почеток

Погоден за стартување на еднофазни мотори со фреквенција од 50 Hz и 60 Hz, како што се воздушни компресори, п�

DEN 2.00
97F9611 35 UF MFD 370 Volt VAC - GE genteq Замена на тркалезниот кондензатор од Capcom Новак
97F9611 35 UF MFD 370 Volt VAC - GE genteq Замена на тркалезниот кондензатор од Capcom

Докажана EIA456 во согласност со 60,000 часа сигурност Метализиран полипропилен филм со висок степен (дебел 5

DEN 3.00
Sigandg 45+5 MFD 45/5 UF 370 или 440 Volt CBB65B кондензатор за AC мотор за извршување , кондензатор директно ладно , топлинска Новак