Powera Подобрена безжична контролор за Nintendo Switch - линк акварел, GamePad, контролор на игри, Bluetooth контролер, полнач

Powera Подобрена безжична контролор за Nintendo Switch - линк акварел, GamePad, контролор на игри, Bluetooth контролер, полнач

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Безжичен контролер со технологија Bluetooth 5.0. Полнење на литиум-јонска батерија : до 30 часа по полнење*. Две напредни копчиња за игри. Вградени прстени против триење за непречена контрола на палецот. Супериорна ергономија со часови удобно игри. Интуитивен распоред на копчето Nintendo. Индикатор за LED со ниска батерија за предупредување. Вклучува кабел за полнење со 10 FT (3 M) USB-C. Контролорот за безжични игри официјално лиценциран за Nintendo Switch, Nintendo Switch (OLED модел) и Nintendo Switch Lite. Двегодишна ограничена гаранција - Посетете ја Powera.com/support. Безжичен контролер со технологија Bluetooth 5.0. Полнење на литиум-јонска батерија : до 30 часа по полнење*. Две напредни копчиња за игри. Вградени прстени против триење за непречена контрола на палецот. Супериорна ергономија со часови удобно игри. Интуитивен распоред на копчето Nintendo. Индикатор за LED со ниска батерија за предупредување. Вклучува кабел за полнење со 10 FT (3 M) USB-C. Контролорот за безжични игри официјално лиценциран за Nintendo Switch, Nintendo Switch (OLED модел) и Nintendo Switch Lite. Двегодишна ограничена гаранција - Посетете ја Powera.com/support. Официјално лиценциран од Нинтендо, оваа моќност го засили безжичниот контролер за Нинтендо изгледа неверојатно и игра уште подобро. Секој контролер што може да се надополнува има прекрасна уметност од светска класа од некои од најталентираните дизајнери во индустријата за игри и е спакуван со одлики, за да обезбеди оптимални перформанси и сигурност во играта. Програма две напредоци на напредни копчиња за игри на летање, навалете го патот низ пресврти и се врти со интуитивни контроли на движење и уживајте во часови на игри со супер удобна ергономија и играност. Плус, добијте до 30 часа игра на едно обвинение, учтивост на моќна внатрешна литиум-јонска полнење 900m Ah батерија. Овој контролер е толку прекрасен, можеби никогаш нема да сакате да го спуштите. Вклучува кабел за полнење со USB-C од 10ft (3 M), плус Powera ги поддржува сите производи за 2 години за да ја зајакне квалитетна посветеност. Може да се користи кога Nintendo Switch е приклучен или отфрлен. Не поддржува HD Rumble, IR или Amiibo NFC. *Повеќето променливи влијаат на проценката на животниот век на батеријата.

Избор на клиент

Виолетова Куки Черепи Хидро-Натопи Сопствени Контролер Школка ЗА PS3 Новак
Виолетова Куки Черепи Хидро-Натопи Сопствени Контролер Школка ЗА PS3

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандардниот PS3 Контролер...

DEN 937.60
Станица за полнач За Xbox One|Xbox Series X / S Контролери, Држач ЗА Полнење НА БЕЗЖИЧЕН Контролер JOYTORN Со 1x 1200mah Батериски Новак
UUShop Кожата Налепница Налепница Сет За Sony PS4 Конзола и 2 Dualshock Контролори Кожата Црвениот Череп Новак
UUShop Кожата Налепница Налепница Сет За Sony PS4 Конзола и 2 Dualshock Контролори Кожата Црвениот Череп

Висококвалитетна Графика Винил кожата налепница заштитник ЗА PS4 Исклучително тенок и издржлив,Лесен Ви

DEN 239.84
Xbox Безжичен Контролер-Зелена / Портокалова Новак
Xbox Безжичен Контролер-Зелена / Портокалова

Сосема Нов во кутија Производот бродови со сите релевантни додатоци Сосема Нов во кутија...

DEN 713.60
CRYDOM 20LPCV24110 ЛИНЕАРЕН ПРОПОРЦИОНАЛЕН КОНТРОЛЕР РЕЛЕ Б402058 Новак
CRYDOM 20LPCV24110 ЛИНЕАРЕН ПРОПОРЦИОНАЛЕН КОНТРОЛЕР РЕЛЕ Б402058

Влезен Напон : 20 VAC Излезен Напон : 240 VAC Излезна Струја Рејтинг : 110 ЗАСИЛУВАЧ Тип : Реле ШИФРА : Б402058 (ПФ) Вле

DEN 2.00
Контролер на безжичен прекинувач, Pro контролер за Switch/Lite/OLED/компјутер Windows 8 10 11/iPhone/Android, Bluetooth Gaming Новак
Контролер на безжичен прекинувач, Pro контролер за Switch/Lite/OLED/компјутер Windows 8 10 11/iPhone/Android, Bluetooth Gaming

? 【Совршена компатибилност】 Контролори за прекинувачи на Cehensy компатибилни со Nintendo Switch / Switch OLED / Switch Lite

DEN 446.24
Гаметаун Силиконски Заштитен Капак На Куќиштето за Sony Playstation 4 PS4 Двојна Шок 4 Контролер Боја Сина Со Црна Боја Новак
Gametown Нова замена на копчето DPAD DPAD Алуминиум копче за PS4 контролер Метал Сина Новак
Gametown Нова замена на копчето DPAD DPAD Алуминиум копче за PS4 контролер Метал Сина

Платформа : Контролер PS4 Подобрете ја функционалноста на вашиот контролер Направено од алуминиум со вис

DEN 2.67
Сребрен И Зелен Хром Xbox 360 Прилагодено Модифициран Контролер Новак
Сребрен И Зелен Хром Xbox 360 Прилагодено Модифициран Контролер

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Вклучува Следново : 20 Режим Брз Оган (15 Однапред

DEN 1240.00
Замена на копчињата за шарени Abxy Directions Копчиња D подлогата За замена за контролорот на Nintendo Switch JOY-CON Новак
Замена на копчињата за шарени Abxy Directions Копчиња D подлогата За замена за контролорот на Nintendo Switch JOY-CON

Модел за поддршка : Префрлете ја радостакон Пакет Вклучи : 1 Поставете копче ABXY, 1 поставено копче DPAD Копч�

DEN 2.00
Контролори за прекинувачи, Switch Pro контролер компатибилен за Switch/Switch Lite/OLED, GamePad Pro Контролори безжична далечинска Новак
Tome Жичен Сензор Бар За Wii U/ Wii Новак
Tome Жичен Сензор Бар За Wii U/ Wii

Ја заменува секоја скршена или изгубена жична сензорска лента вклучува издржлив штанд Вратете се во иг�

DEN 628.80
Заменски HD лагер вибрации мотор шутне за делот за поправка на радост на радост NS Новак
Заменски HD лагер вибрации мотор шутне за делот за поправка на радост на радост NS

Нова марка и висок квалитет Заменете го вашиот скршен нефункционален мотор за вибрации на HD лагер Пакак

DEN 1.33
X Rocker безжичен контролер со функција за будење 5.51 x 4,72 x 2.01 Новак
X Rocker безжичен контролер со функција за будење 5.51 x 4,72 x 2.01

Безжичен мини контролер : Контролорот за замена со опции за замена го проширува вашето поставување на и�

DEN 0.33
Портокал Активира Контролер Мод За Xbox 360 Новак
Портокал Активира Контролер Мод За Xbox 360

Ако не купувате Од Gamer Modz, не го купувате нашиот производ Точна Замена За Стандарден Xbox 360 Контролер Едно�

DEN 0.33