Замена на екранот ЗА Нинтендо 3ДС 3 ДС Лцд Дисплеј Комплети За Поправка Со Алатки За Поправка

Замена на екранот ЗА Нинтендо 3ДС 3 ДС Лцд Дисплеј Комплети За Поправка Со Алатки За Поправка

DEN 344.00

Новак

Достапно за нарачка

●Компатибилен - - - Само ЗА НИНТЕНДО 3Д.Ве молиме, не заборавајте правилно да го идентификувате вашиот модел пред купувањето.Погрешниот модел може да го оштети вашиот телефон. - - - Се Користи за поправање на неисправен екран и лекување-заменете испукани, скршени, мртви пиксели, допирот не работи, проблеми со одговор на допир, проблеми со екранот,погрешни проблеми со бојата ,нефункционален екран.итн. ●Строга Контрола на Квалитетот-сите производи поминаа строго кк двојно тестирани и 100% во добра состојба пред пратката.Осигурајте се дека нема гребење/нема мртва област/ нема точка пиксел или линија на екранот .Ние одбиваме каква било маана,обезбедуваме само+ квалитетни производи. ●Вредност За Пари - - - висококвалитетен екран за замена и бесплатни алатки за поправка.Ви заштедува време и пари на други набавки.Нашите екрани се спакувани во силни кутии,избегнувајте оштетување за време на испораката. ●Забелешка - - - не вклучувајте упатства за инсталација, Ве Молиме Инсталирајте под професионално водство.Не препорачуваме Инсталација без никакви искуства.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не преку порака. Ние секогаш сме подготвени да ви служиме. - Број на модел : Замена На Екранот ЗА NINTENDO 3 DS N3 DS-Пакетот вклучува : 1x Lcd Дисплеј Замена 1x алатки за отворање комплети 1x 3m леплива лента Почитувани клиенти,па глејд до тоа можете да ја изберете нашата продавница,ние сме професионални во продажба на додатоци за телефони и таблети.Пред шопинг, постојат неколку совети што треба да ги знаете, многу важни! 1.Доколку не сте биле професионални во поправка или немате искуство во поправка на електронска опрема,не ви предлагаме сами да ги замените екраните.Ве молиме однесете го во продавницата за поправки за помош,за да заштедите време и пари.Ако екраните беа оштетени за време на вашата инсталација,тоа е надвор од нашиот опсег по продажбата,можеби не можеме да платиме за вашата грешка,се надевам дека ќе можете да разберете. 2.Пред да ја завршите инсталацијата, отстранете ја батеријата од вашата опрема,додека не го поврзете добро новиот екран, а потоа повторно стартувајте ја опремата, а потоа тестирајте го новиот екран.Пред да потврдите дека екранот може да работи совршено, ве молиме не користете го лепилото за да го инсталирате нашиот екран на вашата опрема, ако екранот го залепи лепилото, не можеме да ве прифатиме да го вратите или да побарате враќање на плаќањето. 3.СИТЕ наши производи ќе бидат добро тестирани од КК пред испорака,со цел да работат совршено на вашата опрема. Но, екраните се направени од стакло, ве молиме бидете многу внимателни кога ќе ја отворите парцелата или ќе го инсталирате екранот,спречете оштетување. 4.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција, се додека екранот без никакви вештачки или физички оштетувања, можеме да размениме нов кога не може да работи нормално, можете слободно да го нарачате. 5.Ако имате било каков проблем во врска со вашата нарачка,ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот тим за услуги на клиентите,ние љубезно ќе обезбедиме помош во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Супер Нинтендо Нес Систем - Мини Редизајн Новак
Супер Нинтендо Нес Систем - Мини Редизајн

Редизајнирана, покомпактна верзија На Супер НЕС НИСКОБУЏЕТНА КОНЗОЛА со СИТЕ КАБЛИ и БЕСПЛАТЕН КОНТРОЛ

DEN 1.00
Мајкрософт ЦИВ-00411 Xbox ONE X 1tb Конзола Со Star Wars Jedi: Пакет За Паднат Ред Со Microsoft Xbox Live 3 Месечно Членство Новак
Мајкрософт ЦИВ-00411 Xbox ONE X 1tb Конзола Со Star Wars Jedi: Пакет За Паднат Ред Со Microsoft Xbox Live 3 Месечно Членство

Мајкрософт САД ОВЛАСТЕНВклучува Целосна ГАРАНЦИЈА За МАЈКРОСОФТ САД Мајкрософт Xbox One X Star Wars Jedi : Пакет С

DEN 934.40
Најновиот Nintendo Mario Kart Live: Home Circuit - Luigi Set Edition - Пакет за игри за семејство за празници за Nintendo Switch, Новак
Најновиот Nintendo Mario Kart Live: Home Circuit - Luigi Set Edition - Пакет за игри за семејство за празници за Nintendo Switch,

Трките со кои напредувате во режим на Гранпри се разновидниветровитната околина може да го турка вашио�

DEN 781.76
Caixian Рачни Игра Конзола X6 64 Битна 8Gb Playstation Преносни Аркада Ретро Игра Конзола со 10000 Видови Игри И Камера Новак
Caixian Рачни Игра Конзола X6 64 Битна 8Gb Playstation Преносни Аркада Ретро Игра Конзола со 10000 Видови Игри И Камера

Слободен 10,000 Класичен Игри Вградени 10.000 Уникатни Игри, Вклучувајќи 2д,Спорт,Трки,Стрелање и Борбени Игр�

DEN 527.84
Lexar Игра 256gb MicroSDXC Мемориска Картичка За Nintendo Прекинувач, Прекинувач Lite, Прекинувач OLED Модел Игри Конзола Класа Новак
PlayStation 5 Discion верзија PS5 Конзола - Дополнителен контролер со станица за полнење DualSense, игри со 4K -ТВ, .120Hz. Новак
Конзола за ретро игра во Мекела, вградена 400 натпревари со 2 класични контролори Новак
Конзола за ретро игра во Мекела, вградена 400 натпревари со 2 класични контролори

Конзола за игри и 2 класични жични контролори Класична конзола вградени 400 натпревари (некои игри се пов�

DEN 0.67
Мајкрософт Xbox Една Конзола, 1TB HDD Со Додатоци-Црна Новак
Мајкрософт Xbox Една Конзола, 1TB HDD Со Додатоци-Црна

Мајкрософт 5 C600056 1 тб внатрешен хард диск Црна сјајна и материја надворешност Прилагодено 1.75 GHz AMD 8јадро

DEN 3680.00
Sandisk 128 GB Nintendo Switch Micro SD картичка за прекинувачот, Switch OLED и Switch Lite Memerim Card 128 GB пакет со голема Новак
Sandisk 128 GB Nintendo Switch Micro SD картичка за прекинувачот, Switch OLED и Switch Lite Memerim Card 128 GB пакет со голема

Пакетот вклучува (1) 128 GB Sandisk microsdxc за мемориска картичка Nintendo Switch со пакување со тематска пакување на Mario

DEN 389.44
Sony PlayStation Vita OLED 1000 WiFi, бело Новак
Sony PlayStation Vita OLED 1000 WiFi, бело

Овој овластен реновиран производ е реновиран на производителот, покажува ограничено или без абење и вк�

DEN 1.00
Sony Playstation 4 Тенок 1TB Со Екран Почиста &засилувач; 6FT HDMI Кабел Пакет Новак
Sony Playstation 4 Тенок 1TB Со Екран Почиста &засилувач; 6FT HDMI Кабел Пакет

Воведување Playstation VR : Редефинирајте ги вашите очекувања за игри и потопете се во моменти толку интензивн

DEN 728.00
Најновата пакет на Microsoft Xbox Series S All-Digital Console 512 GB со 1 контролер на Xbox Новак
Најновата пакет на Microsoft Xbox Series S All-Digital Console 512 GB со 1 контролер на Xbox

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

DEN 3.33
PS4 PlayStation 4 Slim 1TB конзола пакет со дополнителен DualShock 4 безжичен контролер etет Блек, Twe HDMI кабел Новак
PS4 PlayStation 4 Slim 1TB конзола пакет со дополнителен DualShock 4 безжичен контролер etет Блек, Twe HDMI кабел

Пакет со дополнителен Dual Shock 4 безжичен контролер etет Црна (2 вкупно) плус Twe HDMI кабел Вклучува нов систем S

DEN 1.67
Нео Гео Мини Самурај Шодаун Ограничено Издание Пакет-Хаохмару Новак
Нео Гео Мини Самурај Шодаун Ограничено Издание Пакет-Хаохмару

Достапно за собирање во три проѕирни варијации : Хаохмару (бело), Накоруру (Црвено) и Укио тачибана (сино).

DEN 2.00