Fonowx Држач Решетката Организаторот Диспензерот 24 Countertop, 18x30. 5cm

Fonowx Држач Решетката Организаторот Диспензерот 24 Countertop, 18x30. 5cm

DEN 960.00

Новак

Достапно за нарачка

Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен железен материјал, издржлив, цврст и долг работен век. Мултифункционален : Комбиниран раствор за складирање јајца и држач за прикажување јајца што ви помага да ги разликувате старите новите. Фини Детали : дизајн на бравата За Свиткување, цврст и не е лесен за паѓање. Со предности на елегантен изглед и стабилна структура. Спирален Дизајн : Погодно за следење кои јајца се најстари и вести. јајцата горе. Земете ги најстарите јајца од дното и најновите јајца одозгора. Заштеда На Простор на Работната Плоча во кујната : Слободното стоење Содржи до 24 јајца. Чувајте ја вашата кујнска маса и трпезариска маса без неред. Опис : - Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен железен материјал, издржлив, цврст и долг работен век. - Фини Детали : дизајн на тока За Свиткување, цврст и не е лесен за паѓање. Со предности на елегантен изглед и стабилна структура. - Спирален Дизајн : Погодно за следење кои јајца се најстари и вести. јајцата горе. Земете ги најстарите јајца од дното и најновите јајца одозгора. - Заштеда На Простор на Работната Плоча во кујната : Слободното стоење Содржи до 24 јајца. Чувајте ја вашата кујнска маса и трпезариска маса без неред. - Мултифункционален : Комбиниран раствор за складирање јајца и држач за прикажување јајца што ви помага да ги разликувате старите новите.Спецификација : - Материјал : Големина На Железо : Прибл. 18х30, 5см / 7, 09х12инч - Боја : / Црвениот (Опционален)Пакет Вклучува : 1 Парче Ракнота За Складирање Јајца : 1.Ве молиме дозволете мала разлика помеѓу големината погоре и вистинската ставка поради рачно мерење.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, може да има мала разлика во бојата прифатливо, ве молиме љубезно забележете.

- Material: Iron
- Size: Approx. 18x30.5cm / 7.09x12inch
- Color: /Red (Optional)
Package Includes:
1 Piece Egg Storage Rack:
Note:
1.Please allow a slight difference between the size above and the actual item due to manual measurement.:
2.Due to the difference between different monitors, there could be a little color difference acceptable, please kindly note.:

Избор на клиент

Виксдонос Рустикален Држач За Јајца Железна Решетка За Јајца Петел Послужавник за Јајца за 12 Свежи Јајца Новак
Кујна Складирање Метална Жица Јајце Кошница Фарма Пилешко Јајце Носителот/Организаторот Случај/Контејнер Новак