Свињи на wallидното платно склопување на корпи за отпадоци за отпадоци од корпи со рачки за автомобилски канцелариски автомобил

Свињи на wallидното платно склопување на корпи за отпадоци за отпадоци од корпи со рачки за автомобилски канцелариски автомобил

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Овие издржливи канти за складирање на преклопување се изработени од PU и платно, силни и издржливи. Оваа кутија за складирање на преклопување има цврст картон на страните и отстранлив долен панел, така што може да се свитка за лесно складирање. Цврстите рачки од обете страни ја прават оваа корпа за складирање лесен за носење, а одличниот квалитет на ткаенината гарантира дека кутијата има капацитет за носење на оптоварување. Овие кутии за преклопување се функционални и декоративни, силни и елегантни. Може да заштеди простор во вашата соба многу добро, во плакарот, на полицата за книги или на бирото, овие кутии за складирање можат да се користат на најразлични места, способни да организираат целата ваша лична сопственост во која било просторија од куќата. Исклучителна кутија за складирање на преклопување погодна за употреба во која било просторија. Бројни персонализирани дизајни на модели имаат и функции на складирање и декорација на простории, а исто така е добар избор да го изберете како подарок за празник или подарок за роденден за да ја искажете вашата ectionубов кон семејството или пријателите. Погодна и практична кутија за складирање на преклопување, и функции за складирање и декорација, со 10,6 "× 10,6" × 10,6 "спецификации, погодни за повеќето простории.

Избор на клиент

Lorvies Cosmic Sky Storage Cobe Cube Couther Counter Counters Containers за канцелариски дом Новак
Lorvies Cosmic Sky Storage Cobe Cube Couther Counter Counters Containers за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 1.33
Lorvies Палма остава егзотични модели за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Lorvies Симпатична еже кутија за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Lorvies Симпатична еже кутија за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 1.33
Lorvies Chevron Art Design Cox Cube Couther Counter Counter Counters Containers за канцелариски дом Новак
Lorvies Chevron Art Design Cox Cube Couther Counter Counter Counters Containers за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 3.00
Четири лисја за складирање на кутии за складирање на корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Четири лисја за складирање на кутии за складирање на корпи за корпи за корпи за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 0.67
Lorvies патриотска позадина за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Lorvies патриотска позадина за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 163.20
Lorvies Lion Shield Count of Compers Cube Cube Couther Counter Counters Containers за канцелариски дом Новак
Lorvies Lion Shield Count of Compers Cube Cube Couther Counter Counters Containers за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 79.84
Lorvies Red Floral Flowers Clote Cube Couther Couthers Conters Containers за канцелариски дом Новак
Lorvies Red Floral Flowers Clote Cube Couther Couthers Conters Containers за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 460.80
Lorvies Божиќна позадина Божиќна мотив за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Lorvies зелени дрвја кутија за складирање на корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Lorvies зелени дрвја кутија за складирање на корпи за корпи за корпи за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 79.84
Lorvies Model Flamingo Cox Cube Couther Couthers Conters Containers за канцелариски дом Новак
Lorvies Model Flamingo Cox Cube Couther Couthers Conters Containers за канцелариски дом

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 3.00
Замокот за замокот и кутијата за складирање на духови за замокот и духови Новак
Замокот за замокот и кутијата за складирање на духови за замокот и духови

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

DEN 1.33
Lorvies Ноќта на вештерките елементи за складирање на кутии за корпи за корпи за корпи за канцелариски дом Новак
Контејнери за корпи за корпи за складирање на мистични мачки за канцеларија Новак
Контејнери за корпи за корпи за складирање на мистични мачки за канцеларија

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : 16x16cm / склопена големина : 6,3 x 6,3 инчи Карактеристики : Едо

DEN 3.00