Терминална торба за терминали во Огио

Терминална торба за терминали во Огио

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Увезени. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Скејт -тркалата и повеќе рачки за грабнување обезбедуваат оптимална подвижност и стабилност. Издржливи и заштитни, засилени лизгалки на задниот панел го прават ова сигурно каде и да се упати. Делител на внатрешни мрежи. Внатрешна лента за компресија. Повлечена рачка на Pullman. Барате торба што може да одговара на сето тоа и да одговара на вашиот стил? Не гледајте подалеку од торбата за патувања во терминалот OGIO®! Големи главни прегради за поштенски производи за вашите најважни патувања. Внатрешна лента за костуми. Делителите на внатрешната мрежа одржуваат сè. Внатрешната лента за компресија ги засилува вашите работи во тесно. Два големи надворешни џебови што можат да се повлечат од рачката на Pullman. Повеќе рачки за грабнување. Внатрешна обвивка за неопренови. Обем : 5800 ин (95 л) увезени. Мерења : Ширина на дното : 16 Во средна ширина : 17 Во горната ширина : 16 во длабочина : 7 во продолжена длабочина : 9 во висина : 30 во должина на лентата : 13 во капка капка : 1 во должина на рачката : 11 Во рачката Пад : 1 во Должина на лентата за додатоци : 13 Во пад на лентата за додатоци : 1 во тежина : 10 фунти.

Избор на клиент

Машки копчиња за машка маичка кожна јакни за мотоцикли од маифу-гЈ Новак
Машки копчиња за машка маичка кожна јакни за мотоцикли од маифу-гЈ

Abrigos abrigo de invierno para mujer abrigo машки рунојакни со патент руно худи измиени шерпа обложени со пламен, отпорни н

DEN 3.33
Мажи сиси металик тела леотард Едно парче кожна кожа од долна облека без ракави затегнати сингл за борење Новак
Сноуборд торба во Дакин слободен стил Новак
Сноуборд торба во Дакин слободен стил

Подготвено и склопено дно Ципер со целосна должина Отстранлив ремен на рамото Џеб со додаток Подготвен�

DEN 959.68