Капчиња Коса За Црни Жени-14 Инчен 8 Пакувања Сенегалски Пресврт Капчиња Коса Пред Јамка, 30 Насоки/Пакет Омбре Пресврт Капчиња Коса

Капчиња Коса За Црни Жени-14 Инчен 8 Пакувања Сенегалски Пресврт Капчиња Коса Пред Јамка, 30 Насоки/Пакет Омбре Пресврт Капчиња

-170 %

DEN 863.68

Новак

Достапно за нарачка

●Поставување топла Вода+ НАЈОО Капчиња Пресврт Е Поставување Топла Вода, Можете Лесно Да Ги Виткате Краевите Со Користење На Валјак Во Топла Вода за Да Направите Видови Слатки Стилови. ●Прави Краеви●Малата Сенегалска Капчиња За Пресврт Коса Е Мека, Мала Тежина, Лесна за Инсталирање. Правите Краеви Прават Да Изгледа Поприродно. ●Висококвалитетна Q Нашата Плетенка Капчиња Коса Е Изработена од Висококвалитетни Синтетички Влакна Канекалон Со Ниска Температура, Можете Да Ја Миете И Повторно Да ја Користите Повеќе Пати, Да Заштедите Повеќе Пари. ●Детали за Капчиња Плетенки+ Најоо Пресврт Капчиња Коса Има 5 Големини и 10 Прекрасни Бои. Тежина : 550гр (●10гр) / 8пакувања, 35 (€2) Нишки/Пакување, Вкупно 280 Нишки. Обично, 6~8 Пакувања се Доволни за Полна Глава. Ја Следиме Вашата Нарачка Лично Со. Ве Молиме Слободно Контактирајте Не Прво За Одговор Во Рок Од 24 Часа. ?●Прави Краеви●Малата Сенегалска Капчиња За Пресврт Коса Е Мека, Мала Тежина, Лесна за Инсталирање. Правите Краеви Прават Да Изгледа Поприродно.

Избор на клиент

Слободна Плетенка Длабоко Пресврт 22 Новак
Слободна Плетенка Длабоко Пресврт 22

Слободна Синтетичка Плетенка Коса Оваа коса не доаѓа со Ткаенина / Песна Боја Прикажана На Модел : TP1 B / 30.

DEN 175.36
Плетенка Производ Нараквица Држач За Коса Производ Новак
Плетенка Производ Нараквица Држач За Коса Производ

Убава носителот монистра рачниот зглоб бенд гел коса производ Плетенка, стилизирање на косата...

DEN 563.20
Целосно Сјај Балајаж Лента Во Коса И Црна Лента Во Коса 100 Грама Вистинска Човечка Коса Новак
Целосно Сјај Балајаж Лента Во Коса И Црна Лента Во Коса 100 Грама Вистинска Човечка Коса

1.Сите Проблеми со нарачки или производи, Најдете Нас Прво наместо на друг начин 2.Ако лентата во екстенз�

DEN 1535.84
Инди Реми Природен Јаки 14 27/30 Новак
Инди Реми Природен Јаки 14 27/30

Без Барака, Без Заплеткување, Без Чешање, Без Иритација Ќе доживеете со најчистата, најздравата и најуба

DEN 3.00
Сина Плетенка Коса Претходно испружена Кутија Плетенка Коса Канекалон Плетенки Коса Новак
Сина Плетенка Коса Претходно испружена Кутија Плетенка Коса Канекалон Плетенки Коса

Летиција Сина Плетенка Коса Претходно испруженаПретходно испружена За Да Заштедите Време За Подготовк

DEN 2.67
БЛЕКМУН КОСА Индиски Девица Коса Тело Бран 3 Снопови 16 18 20 Инчен Човечка Коса Снопови Природна Црна Боја Новак
БЛЕКМУН КОСА Индиски Девица Коса Тело Бран 3 Снопови 16 18 20 Инчен Човечка Коса Снопови Природна Црна Боја

КОСА ОД БЛЕКМУНДоверлив Бренд Во Соединетите држави и продаден само од Продавница за КОСА БЛЕКМУН!!Ние �

DEN 0.33
Божица Лоци Капчиња Коса 14 Инчен 7 Пакувања Кадрава Вештачки Лоци Капчиња Коса Бохомски Стил Хипи Лоци Капчиња Коса За Црни Новак Попуст
МУЛТИ ПАКЕТ СЕ ЗАНИМАВА! Сензационални Синтетички Плетенки ЗА Коса XPRESSION 2X Претходно Испружена Плетенка 48 Новак