Инди Реми Природен Јаки 14 #27/30

Инди Реми Природен Јаки 14 27/30

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Без Барака, Без Заплеткување, Без Чешање, Без Иритација. Ќе доживеете со најчистата, најздравата и најубавата форма на човечка коса што некогаш била понудена на пазарот. Инди Реми е амбициозна нова линија на премиум реми колекција на коса што експертите Во Боби Бос Вкупната Коса гордо ја претставуваат со највисок квалитет и најсложена изработка. Инди реми производите се амблем на чист луксуз и суштината на најексклузивниот вкус. Почувствувајте ја божествената разлика Измијте после Миење. - Најубавата Форма На Човечка Коса Премиум реми коса со здрави и живи кутикули-Прочистена со Течност За Дезинфекција Подобрени хигиенски придобивки со посебен процес на прочистување-Најмека И Најтенка Ткаенина Со Нова Технологија Деликатно ткаена ткаенина не дозволува пролевање, но сепак е неверојатно Цврста-Строга КОНТРОЛА НА ОК Во Најсовремен Објект Секоја фаза на обработка е целосно контролирана и проверена од Сертифицирани Инструкции за Нега на техничари 1. Нежно отплеткајте ја косата со поминување на прстите. 2. Користејќи благ шампон, измијте ја косата во млака вода. 3. Исцедете ја вишокот вода и исушете ја на крпа. 4. Оставете го воздухот да се исуши во сенка или користете фен на тивок оган. 5. Стил како што е препорачано.

Избор на клиент

Омбре Снопови За Бранови На Телото Човечка Коса 1б99ј Бургундски Снопови Омбре Снопови За Човечка Коса 20 22 24 Инчи Двобојни Новак Попуст
3 Начин Дел 4 * 4 Чипка Врвот Затворање 20 Европската Девица Реми Коса тело бран природна боја Може Да Се Обои Новак
Пеперутка Брави Капчиња Коса 7 Пакувања 14 Инчен Пред Јамка Потресени Лоци Капчиња Плетенки Новак
Пеперутка Брави Капчиња Коса 7 Пакувања 14 Инчен Пред Јамка Потресени Лоци Капчиња Плетенки

Стил на коса : Меки Лоцирани Пеперутки Капчиња Коса Со Синтетички Влакна, 2021 година сите модни елементи �

DEN 3.00
Надворешна Синтетичка Претходно Испружена УЛТРА ПЛЕТЕНКА-XPRESSION 3X 42 Новак
Надворешна Синтетичка Претходно Испружена УЛТРА ПЛЕТЕНКА-XPRESSION 3X 42

Боја Прикажана На Модел : 1Б+ОТ27 Органски Директно 12 " е одлично да се создаде кратко брзо ткаење тапи нам�

DEN 3.00