МАСОВОТУ Тример За Коса За Мажи, Професионални Машинки За Чешлање За Сечење, Безжични Рабови За Полнење Машини За Сечење Берберска Брада, Злато

МАСОВОТУ Тример За Коса За Мажи, Професионални Машинки За Чешлање За Сечење, Безжични Рабови За Полнење Машини За Сечење Берберска

DEN 1113.60

Новак

Достапно за нарачка

?Професионални резултати дома Дизајниран Да дава резултати со професионален квалитет во удобноста на вашиот дом. Со прецизни сечила изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, нашите тримери го олеснуваат постигнувањето чисти, остри линии и полиран изглед. ?Практично полнење ТРИМЕРИТЕ ЗА завршна обработка МАСОВОТУ имаат порта за полнење од типот Ц, што овозможува брзо и практично полнење. Со 3-часовно време на полнење, можете да уживате до 180 минути континуирана употреба, што го прави идеален за секојдневно чешлање и одржување. ?Прилагодливи должини на кастрење Нашите тримери за завршна обработка доаѓаат со четири различни должини на кастрење (1мм, 2мм, 3мм, 4мм), што ви дава флексибилност да го постигнете посакуваниот стил и должина. Ова го олеснува одржувањето на влакната на лицето и одржувањето уредно и уредно. ?Лесно за чистење Доаѓаат со мека четка за чистење и шише масло за подмачкување, што го олеснува нивното одржување чисто и добро одржувано. Четката ви овозможува лесно да ги отстраните влакната или остатоците од сечилата, додека маслото за подмачкување помага да ги одржите сечилата остри и мазни. ?Пренослив и лесен Нашите тримери за завршна обработка се дизајнирани да бидат лесни и преносливи, што ги прави лесни за носење со вас во движење. Компактната големина ги прави идеални за патување, додека издржливата конструкција гарантира дека можат да издржат секојдневна употреба без да се скршат или истрошат. Без разлика дали сте дома или во движење, нашите завршни тримери го олеснуваат одржувањето на косата на лицето и изгледаат најдобро. ?Пренослив и лесен Нашите тримери за завршна обработка се дизајнирани да бидат лесни и преносливи, што ги прави лесни за носење со вас во движење. Компактната големина ги прави идеални за патување, додека издржливата конструкција гарантира дека можат да издржат секојдневна употреба без да се скршат или истрошат. Без разлика дали сте дома или во движење, нашите завршни тримери го олеснуваат одржувањето на косата на лицето и изгледаат најдобро.

Избор на клиент

Хексилин Нов Деталер Про Коса - 8081 Т-Широк ЛТ 5МЛ Новак
Хексилин Нов Деталер Про Коса - 8081 Т-Широк ЛТ 5МЛ

Опис На Производот Опсег на испорака : Додатоци : притисни смолкнување, 3 големина ограничување чешел, USB

DEN 2.33
Апс Пластични Машинки ЗА Коса Самостојни Заменски Делови Комплет За Покривање Додаток За Додатоци За Вал Новак
МОЗЕР 1888 Ли-Про 2 Професионален Кабел / Безжичен Клипер За Коса 3 Брзина Новак
МОЗЕР 1888 Ли-Про 2 Професионален Кабел / Безжичен Клипер За Коса 3 Брзина

Вклучено ДИЈАМАНТСКО СЕЧИЛО Ширина на сечење 46 мм / должина на сечење 0,73 мм сет на сечилото што Се Прекло

DEN 1199.84
Сдфгх Електричен Машинка За Коса Машки Професионален Електричен Брич За Брада Бербер Машина За Сечење Коса Новак