Облека за Camnwamn кошули со голема видливост, долг ракав Здраво, со рефлектирачки безбедносни кошули, изградена кошула за градежни работи

Облека за Camnwamn кошули со голема видливост, долг ракав Здраво, со рефлектирачки безбедносни кошули, изградена кошула за градежни

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Пакет за миење на машината вклучува - 1 пакет стандардна конструкција со долги ракави со големина L со голема видливост за мажи. Плетни на птици -очи - 100% полиестерска сила ткаенина, мека и лесна, абсорбента и дишење, ја гуши влагата за удобност. Висока видливост - Високо рефлексивните ленти ги покриваат градите, половината, рамената и грбот, обезбедувајќи рефлексии со голема светлина во светли и темни околини, зголемување на безбедноста и го намалуваат ризикот од несреќа. Размислен дизајн - Дизајн на џеб на градите за мали најважни работи потребни за работа. Широки апликации - Овој маички со градежни маици со долг ракав Здраво, погодни за работа како градежништво, железнички работници, сообраќајници, пожарникари, безбедносен персонал, ги прават поудобни и стилски кога работат во жешкото лето, наместо да носат високо -рефлексивен безбедносен елек надвор од облеката. 150 GSM 100% полиестер, висококвалитетна ткаенина. Стилот на екипажот на вратот на вратот, има меко чувство дека ултра-мек е дизајниран за удобно искуство. Широки ретрорефлективни ленти со широко ретро-ретрорефлективни 2 "на предната, грбот и рацете обезбедуваат одлична видливост од 360 ° во сите услови. Рефлексивните ленти работат околу половината, рацете и над рамото на нашите кошули за да обезбедат 360 ° рефлексивност за да помогнат во видливоста на видот во видливоста во видливоста на помошта во Услови со слаба светлина и остануваат ефективни за време на дневните и ноќните часови.

Избор на клиент

Париски домашно милениче кучиња облека маички маички полициски кучиња маица Новак
Париски домашно милениче кучиња облека маички маички полициски кучиња маица

♥ Мека, флексибилна, дише, се мие, 100% памучен материјал за дополнителна удобност ♥ Повеќе од 80 смешни и с

DEN 0.33
Коумор маскирни кошули со кучиња со црна камуфлажа за домашни миленици за мали кучиња и кученце беретки Новак
Производи за миленичиња од миленичиња розова лента со лента, голема, кафеава Новак
Производи за миленичиња од миленичиња розова лента со лента, голема, кафеава

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 3.00