Облека за облека за облека, маичка за компресија на градите Компресија на кошулата за тело, абс.

Облека за облека за облека, маичка за компресија на градите Компресија на кошулата за тело, абс.

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

90% најлон, 10% еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Компресија на телото на телото : Обезбедува непосреден изглед на градите и телото. Не ја губи својата обврзувачка за компресија. Нашите врзувачи за кошула за компресија на градите се направени за да обезбедат слабеење на градите и апс под сите видови облека. Веднаш израмнете маснотии во градите без операција или лекови. Идеално за мажи кои страдаат од гинекомастија. Беспрекорно и тесно : Беспрекорно вклопете во вашите омилени маици, џемпери и деловни костуми удобно. Нашите оригинални потколеници за компресија на телото се дизајнирани за мажите да носат дискретно под кој било вид кошула. Нашите врски за врзување на градите ќе обезбедат зголемен тон на телото и ќе го намалат појавата на изразена маст во градите. Сликирање на долната страна : Материјалот за рамената на рамената овозможува лесно преземање и полетување, за разлика од другите слични елеци за слабеење на градите за мажи, нашите се направени од највисок квалитет на врзувачки спандекс. Нашите обврзувачки елеци за врзани за мажи веднаш ќе обезбедат појава на фитнес и губење на маснотиите. Врза за врзување на градите : Дише и мек за материјалот за кожата крие гинекомастија под каков било вид облека. Совршено за атлетска активност, бидејќи дозволува кожата да дише, но сепак останува тесна и на место. Нашите врзувачи за кошула за компресија на телото се вклопуваат удобно за целодневно носење направено од ултра тенок спандекс. Вратете ја вашата самодоверба назад! Облеката за почит е оригиналната кошула за компресија на градите за да се намали изгледот на маснотиите во градите. Нашите потколеници за компресија на градите ќе обезбедат моментален ефект на слабеење, со што горниот дел од телото ќе изгледа тонирано, тенок и дефиниран.

Избор на клиент

Врамен Автограм/Потпишан Девин хестер 33х42 Чикаго Портокал Фудбалски Дрес ЈСА КОА Новак
Врамен Автограм/Потпишан Девин хестер 33х42 Чикаго Портокал Фудбалски Дрес ЈСА КОА

Предметот е професионално врамен и сплетен со две фотографии 5х7, со димензии 33 " х42 " и е подготвен да бид�

DEN 1.67
Врамен Автограм/Потпишан Џанис Антетокунмпо 33х42 Милвоки Бел Кошаркарски Дрес ЈСА КОА Новак
Врамен Автограм/Потпишан Џанис Антетокунмпо 33х42 Милвоки Бел Кошаркарски Дрес ЈСА КОА

Предметот е професионално врамен и сплетен со две фотографии 5х7, има димензии 33х42 инчи и е подготвен да �

DEN 8799.84
Џемпери y2k долг ракав топол густ плетен врвови едноставен удобен основен фустан од маица жени Новак
Џемпери y2k долг ракав топол густ плетен врвови едноставен удобен основен фустан од маица жени

Табела : Големина : С САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 94см / 37 Маици со маици, медицински сестри чист

DEN 84.80
Коумор маскирни кошули со кучиња со црна камуфлажа за домашни миленици за мали кучиња и кученце беретки Новак
Облека за кученца кученце домашно кучиња облека за џемпери Новак
Облека за кученца кученце домашно кучиња облека за џемпери

Ќе добиете многу комплименти Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет Мора да имате облека за жени �

DEN 287.68