Пижами За Големи Кучиња ловинпет, ПОСТХИРУРГИЈА Ониси Ув Заштита, Печатење Со Син Триаголник, Лесна Еластична Кошула За Пуловер За Големи Кучиња, Целосна Покриенос

Пижами За Големи Кучиња ловинпет, ПОСТХИРУРГИЈА Ониси Ув Заштита, Печатење Со Син Триаголник, Лесна Еластична Кошула За Пуловер

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

Тие се малку скапи, но кога моето кученце ќе ги види и ќе се возбуди да ги облече, вредат. Тие не предизвикуваат иритација на кожата, дерматитис и чешање или некои заразни болести. ГОЛЕМИ ПИЖАМИ ЗА КУЧИЊА : големи раси со кратка коса како питбул, Лабрадор Ретривер, германски Покажувач Со Кратка Коса, Булдог, Микс, лабораторија, Доберман итн. ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ НА ТЕЛОТО : креативен дизајн со 4 нозе, целосна покриеност на телото / ракав со средна должина / целосна Заштита за големи кучиња по операција или облека за кучиња за забави, роденденска облека за кучиња итн. Тие не предизвикуваат иритација на кожата, дерматитис и чешање или некои заразни болести. Прошетајте ги кученцата надвор наутро или попладне без грижи!.Пелени за кучиња со целосна големина. Слатката облека не треба да биде ограничена само на мали кученца. Луѓето не се единствените на кои им е потребна заштита од сонце. Забавниот дизајн на нашите пижами изгледа одлично за кучиња од која било возраст или раса, што ги прави фантастичен избор за вашата следна фотосесија. Фит Носење Кучиња ЦЕЛА СЕЗОНА : ЛЕСНИ ПЈ ЗА КУЧИЊА, дише и пријатно, одговараат на сите четири сезони во годината. Безбеден И Лесен За Носење. Исто така, има заден отвор што им овозможува на вашите миленици да мавтаат со опашките и да одат во тенџере без никаков проблем. Нашите пуловери за пижами, исто така, можат да ги спречат вашите крзнени бебиња да пролеваат низ целиот дом. Благодарение на ткаенината што дише, може да помогне и миленичињата да се чувствуваат свежи и ладни во текот на летните горештини и топлите ноќи. Овие имаат доволно истегнување и се источно за ставање и полетување. По операцијата, Супер-мек полиестер е посоодветен за кучиња. Оставете ги вашите миленици да играат додека ги одржувате чисти! Нашите штитови за пуловер против кал и нечистотија. ГОЛЕМИ ПИЖАМИ ЗА КУЧИЊА : големи раси со кратка коса како питбул, Лабрадор Ретривер, германски Покажувач Со Кратка Коса, Булдог, Микс, лабораторија, Доберман итн. Долгите ракави и еластичните манжетни штитат до половина од нивните нозе. Големите пижами за кучиња се одлична заштита за КОЖНИ ЗАБОЛУВАЊА, ЖАРИШТА И АЛЕРГИИ. Заштитете Ги Вашите Крзнени Бебиња. Пижами За Сите Сезони. Нема да имате проблем да ги облечете вашите крзнени бебиња. Затоа нашите пижами се специјално дизајнирани да се грижат за големите раси на кучиња : . Погоден За Големи Раси. Осигурајте се дека вашите крзнени бебиња се секогаш топли и удобни. Тоа нема да предизвика чешање, иритација или влечење на крзното на вашето кученце. ЛЕСЕН Растеглив Материјал PJS БЕЗБЕДНОСТ НА КУЧИЊА : памучните материјали не ја иритираат кожата како Супер-мек полиестер, волна, најлон, тексас или други вештачки или груби влакна. ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ НА ТЕЛОТО : креативен дизајн со 4 нозе, целосна покриеност на телото / ракав со средна должина / целосна Заштита за големи кучиња по операција или облека за кучиња за забави, роденденска облека за кучиња итн. Приказна На Купувачот : бев толку возбуден што најдов пити пижами! Моето големо куче сака облека, но тешко е да се најде нешто во неговата големина бидејќи има длабоки гради и целосен среден дел. Овие имаат доволно истегнување и се источно за ставање и полетување. Можете исто така да ги облечете вашите кученца во оваа шармантна облека за време на празниците, така што тие секогаш се подготвени за фотографии!. Надворешниот слој на нашите пижами нуди сигурна ув заштита, помагајќи да се заштити кожата на вашето куче од штетните сончеви зраци. Нашите пижами може да се користат како помош за опоравување по здравствени процедури. И повеќе. По операцијата, Супер-мек полиестер е посоодветен за кучиња. Симпатичност Преоптоварување.

Избор на клиент

Џемпери y2k долг ракав топол густ плетен врвови едноставен удобен основен фустан од маица жени Новак
Џемпери y2k долг ракав топол густ плетен врвови едноставен удобен основен фустан од маица жени

Табела : Големина : С САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 94см / 37 Маици со маици, медицински сестри чист

DEN 84.80
Врамен Автограм/Потпишан Џанис Антетокунмпо 33х42 Милвоки Бел Кошаркарски Дрес ЈСА КОА Новак
Врамен Автограм/Потпишан Џанис Антетокунмпо 33х42 Милвоки Бел Кошаркарски Дрес ЈСА КОА

Предметот е професионално врамен и сплетен со две фотографии 5х7, има димензии 33х42 инчи и е подготвен да �

DEN 8799.84
Кошули за компресија на Boomcool, Краток ракав, спортски основни маици со маици, кошула за атлетски тренинзи Новак
Jerseyерси на кучињата НФЛПА - Том Брејди 12 ПЕТ Jerseyерси - НФЛ Нова Англија Патриоти Меш Jerseyерси, Х -мал Новак
Jerseyерси на кучињата НФЛПА - Том Брејди 12 ПЕТ Jerseyерси - НФЛ Нова Англија Патриоти Меш Jerseyерси, Х -мал

Nflpa Jersey : Официјално лиценциран од NFLPA за кучиња од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиг

DEN 1233.60