Евергоо 2 Пакет Мека Торба За Шминка за Чанта, 3д Печатена Торбичка За Шминка Со Патент Симпатична Торба За Перење За Чување Мала Торбичка Подарок За Жени-Дино,

Евергоо 2 Пакет Мека Торба За Шминка за Чанта, 3д Печатена Торбичка За Шминка Со Патент Симпатична Торба За Перење За Чување

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

}Атрактивни Бои : нашата серија торби за тоалети прифаќа живописно 3Д печатење, разни извонредни, смешни и разнобојни теми по ваш избор. Понатаму, меката Торбичка од 2 Пакувања е исто така совршена неопходност за секоја сезона во текот на целата година. ●Издржлив Квалитет : Водоотпорна Полиестерска ткаенина со внатрешна обвивка, пренослива и лесна за чистење. Малата конструкција со целата торба се одликува со оваа прекрасна козметичка торбичка која добро се вклопува во вашите комплети за шминка, како што се кармин, сенка за очи и накит. ●Идеална големина : W8, 65" x H5, 35 "x D1, 57", одговара на 7 инчи четка за шминка и 5 инчи кармин. Одлично е да се вклопи во чанта, ранец, рачен или продавница во автомобилот. ●Повеќенаменска : оваа компактна козметичка торбичка одговара на унисекс возрасни, тинејџери, девојки, жени за работна канцеларија и складирање шминка или организатор на патувања или други излети. Сладок Подарок : Оваа разноврсна торбичка може да се користи како торба за тоалет, чанта за монети, организатор за шминка, торба за перење. Одличен подарок за Дипломирање, службено патување, Промоција На Шминка, Роденден, Божиќ, Свадба, Забава и Многу Повеќе!. Изработени Од Висококвалитетна полиестерска ткаенина, водоотпорна и отпорна на гребење. Издржлива конструкција карактеристики оваа торба со молив добра форма и се протега за добро да се вклопи во вашиот молив, гума за бришење, лента, степлер, ножици, клипови, боички, острилка и линијари должина 20см.За дами, можете да ја користите како торба со молив, исто така козметичка кеса за шминка. Силно препорачајте ја оваа торба за комплет од 2 парчиња ако сакате да се почестите со нешто уредно и убаво. Совети За Перење : 1. Подобро Миење Раце во ладна вода, без белило, без железо. 2. Подобро Закачете за сушење и чување на проветрено место наместо изложување на сонце. 100% Задоволство : Нормално, сите разумни барања за враќање ќе бидат прифатени. Ако некој клиент не е 100% ЗАДОВОЛЕН од нивното купување, само контактирајте не во рок од 7 дена по примената ставка, ние ќе се потрудиме да обезбедиме добро решение.

Избор на клиент

Блубон Шминка Торба Патување Козметичка Торба Патент Торбичка Организатор Тоалетна Торба За Жени И Девојки Новак
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Гроздобер Уметност Цвет Птица Јагода Новак
БЛУПАРК Мачка Љубовник Шминка Торба Мачка Мајка Подарок Пју Пју Мадафакас Козметичка Торба Кул Мачка Подарок Новак
ВЕР УБАВИНА ВТ011-92 Мекострани Професионални Тркалање Шминка Случај Со Отстранливи Јасни Кеси, Црна Новак
ВЕР УБАВИНА ВТ011-92 Мекострани Професионални Тркалање Шминка Случај Со Отстранливи Јасни Кеси, Црна

Затворање на патент Висококвалитетна најлонска завршена мека еднострана футрола за тркалање шминка за

DEN 1571.04