Лонгксин Пејачка Трговска Музика Љубовник Шминка Торба Љубител На Песна Фанови Подарок За Жени Девојки Пријателка Сестра Роденден Божиќни Подароци За Неа

Лонгксин Пејачка Трговска Музика Љубовник Шминка Торба Љубител На Песна Фанови Подарок За Жени Девојки Пријателка Сестра Роденден

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

€Голем Капацитет }големина На Козметичка Кеса : 9*7 (во). Пренослив и голем капацитет. Лесно е да чувате мали предмети, четка за шминка итн., за да ја направите вашата дневна шминка, веѓи, ајлајнер, крем, кармин, парфем и други работи за убавина организирани и заштитени. ●Добар Квалитет И водоотпорен материјал И постелнина, патентот е мазен и лесен за отворање или затворање. Исто така, материјалот е еколошки и нема чуден мирис. Повеќенаменска Употреба Користете Ја оваа торба за шминка за лесно пакување и носење шминка, накит, предмети за убавина, четки, тоалети и многу повеќе. Оваа козметичка торбичка е совршена рамнотежа помеѓу функцијата и стилот. ●Боја●изгледа исто како на сликата, графиката е отпечатена во двострана боја, добро изработена и графиката беше убава и шарена. ●Одличен Подарок и Услуга ● СОВРШЕН подарок ЗА девојче, жени или семејства на Роденден,Божиќ,Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените. Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со задоволително искуство. Ако некој дел од вашата примена ставка е помал од совршен, ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Водоотпорен материјал и лен, патентот е мазен и лесен за отворање или затворање. Затворање на патент што безбедно ја држи торбата затворена и спречува паѓање на вашите предмети. Ова не е само козметичка кеса, туку и интересен и значаен подарок.

Избор на клиент

Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Животно Хрчак Новак
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ Новак
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ

100% НАЈЛОН Увезени Елегантен дизајн од висока класа оди добро со секоја облека во сите прилики како рабо�

DEN 0.33
ВЕР УБАВИНА ВТ011-92 Мекострани Професионални Тркалање Шминка Случај Со Отстранливи Јасни Кеси, Црна Новак
ВЕР УБАВИНА ВТ011-92 Мекострани Професионални Тркалање Шминка Случај Со Отстранливи Јасни Кеси, Црна

Затворање на патент Висококвалитетна најлонска завршена мека еднострана футрола за тркалање шминка за

DEN 1571.04
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај Новак
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај

Затворање на патент [Големина] W190 x H100 x D25mm / W7 4 x 3,9 x 0,9 инчи [Материјал] Тело : Полиуретан, Полиестер Тенка

DEN 836.80