Мксримву Тениски Подароци Торба За Шминка Инспиративен Подарок За Љубителите На Тенисот Подарок За Роденден За Жени Тениски Партнери Играч Смешна Тениска Тематск

Мксримву Тениски Подароци Торба За Шминка Инспиративен Подарок За Љубителите На Тенисот Подарок За Роденден За Жени Тениски

DEN 169.44

Новак

Достапно за нарачка

Чантата за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива. Двострана печатена и обложена торбичка со патент, патентот е мазен и лесен за употреба. Лесно за чистење, не грижете се за дамките од козметички остатоци. Средна големина, лесна за ставање во ранецот или багажот, многу погодна за секојдневна употреба или додатоци за патување. Може да се користи како торбичка за шминка, тоалетна кутија или да собере какви било мали работи што ви се допаѓаат. Тениски Подароци За Тинејџерки : ова е посебен подарок за девојки кои сакаат да играат тенис. Никогаш не потценувајте девојка со торба за шминка за тениски рекет, совршен инспиративен подарок за себе или за пријател на кој му треба малку охрабрување или удобност. Одличен подарок за жени, девојки, сестра, пријатели, колега, сопруга, ќерка, девојка, мајка, тетка, внука. Подароци за Тенисерки За Жени : Совршени подароци за тенисер, подароци за дипломирање тенисер, идеи за подароци за тенис, подароци за женски тенис, тоа е подароци за роденден, Подароци За Божиќ, подароци За Годишнина, подароци За Денот на Вљубените, подарок за денот на Благодарноста, подарок За Свадба, подарок За Нова година, подарок За Дипломирање, Подароци За Патување, подароци За Пријателство и во секое време кога сакате да подарите. Подароци за Љубителите на Тенисот : тениската козметичка торба е совршена за љубителите на тенисот, тениските девојки, тениските мама, тениските тимови, тенисерот, љубителите на тенисот, тренерот за тенис, наставникот по тенис за да ја покажете вашата благодарност, охрабрување и восхит. Идеален подарок за тениска сестра, подарок за дипломирање за вашата ќерка од мама тато, подарок за годишнина за пријателите. Подароци за роденден За Тенисери : овој подарок за козметичка торба е отпечатен со модели на Тениски Рекет, кога ќе го донесете, ќе имате среќно расположение, а исто така погоден за испраќање До Љубителите на Тенисерот и Тенисот како Подароци за Роденден.Двострано печатено, висококвалитетно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. Мала Тениска Козметичка Кеса : тениската чанта за шминка е изработена од памучен платнен материјал, Двостран печатен, кој е мек и силен. Се чисти со благ сапун и топла вода и е издржлив. Дизајнот на патент може да спречи паѓање на вашите работи, големината е 10" х 6,7" инчи, што е погодно за носење. Таа е погодна за секојдневниот живот. Може да се наполни со кармин, маскара, пресуван прав, ајлајнер, козметичко огледало итн. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД.

Избор на клиент

Симпатична Зајаци Модел Женска Мека Кожа Шминка Кармин Случај Мини Шминка Торба Со Огледало Новак
Симпатична Зајаци Модел Женска Мека Кожа Шминка Кармин Случај Мини Шминка Торба Со Огледало

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурирани.Со с

DEN 3.33
БЛУПАРК Кпоп К-Поп Подарок Антиромантична Музика Подарок Кпоп Инспириран Шминка Торба Пејач Фанови Подарок Новак
Миајон Село Цвет Цветни Молив Пенкало Случај Козметички Шминка Торба Во собата на 3 Од Миајон Новак
Миајон Село Цвет Цветни Молив Пенкало Случај Козметички Шминка Торба Во собата на 3 Од Миајон

Ние го уверивме квалитетот на нив.Најголемата разлика е во тоа што го направивме ажурирањето на квалите

DEN 2.00
Торба За Шминка, Козметичка Торба, Водоотпорен Организатор На Торби За Шминка, Среќен Ден На Бастилја Новак
Торба За Шминка, Козметичка Торба, Водоотпорен Организатор На Торби За Шминка, Среќен Ден На Бастилја

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

DEN 644.80
Сончоглед Цветни Женски Меки Кожни Шминка Кармин Случај Мини Шминка Торба Со Огледало Новак
Сончоглед Цветни Женски Меки Кожни Шминка Кармин Случај Мини Шминка Торба Со Огледало

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурирани.Со с

DEN 223.84
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, животинска цртана жаба Новак