СТУПЕЛ Индустри Ксоксо Глам Козметика Шминка Дрво Ѕид Уметност, Дизајн Од Алисон Петри

СТУПЕЛ Индустри Ксоксо Глам Козметика Шминка Дрво Ѕид Уметност, Дизајн Од Алисон Петри

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Очила За Сонце; Кармин; Козметика; Парфем; Четка, Шминка, Глам, Мода. Дизајн На Алисон Петри. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

Избор на клиент

СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај Новак
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај

Затворање на патент [Големина] W190 x H100 x D25mm / W7 4 x 3,9 x 0,9 инчи [Материјал] Тело : Полиуретан, Полиестер Тенка

DEN 836.80
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ Новак
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ

100% НАЈЛОН Увезени Елегантен дизајн од висока класа оди добро со секоја облека во сите прилики како рабо�

DEN 0.33
Loveубовни копчиња за кујнски ормани за фиоки за стаклени фустани влечеат копчиња, црна боја Новак
Loveубовни копчиња за кујнски ормани за фиоки за стаклени фустани влечеат копчиња, црна боја

Мултифункции : Можете да ја користите торбата за тоалети за чување производи за нега на кожата, козметик

DEN 271.84