Водоотпорни Козметички Кеси, Ретро Цвеќиња Розова Бела Шема Козметички Кеси За Патувања Со Птици, Мултифункционални Преносни Торби За Шминка, Торба За Козметичко ?

Водоотпорни Козметички Кеси, Ретро Цвеќиња Розова Бела Шема Козметички Кеси За Патувања Со Птици, Мултифункционални Преносни

DEN 431.68

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпорна на Удари и Издржлива. Добро обложен полуфлексибилен ентериер, одлична заштита за вашите гаџети од гребнатини, прашина, удари и случајно испуштање. Лесен Дизајн : нашата козметичка торба обезбедува удобно носење во секое време и насекаде. Сеопфатен патент за максимална заштита, совршен за патување!. Димензија : чантата За Шминка е 9,44" (Л) х 3,14 "(В) х 5,9" (Ч). Повеќекратна Употреба : организаторот На Електроника може да собере полнач, батерии, енергетска банка, хард диск, мемориски картички, дигитална камера, кабли, надворешен драјвер, флеш-уред, полначи, неколку УСБ-кабли, мемориски картички, паметни телефони и слично. исто така добар за канцелариски материјал за деца/студенти, како пенкало, молив, хајлајтер, гел пенкало и гума за бришење. Лесен за носење : Торбичката за Носење со Внатрешен Џеб вклучува удобен пренослив појас. Можете лесно да го лизнете во ранецот или да го носите во рака. Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпорна на Удари и Издржлива. Добро обложен полуфлексибилен ентериер, одлична заштита за вашите гаџети од гребнатини, прашина, удари и случајно испуштање. Лесен Дизајн : нашата козметичка торба обезбедува удобно носење во секое време и насекаде. Сеопфатен патент за максимална заштита, совршен за патување! Димензија : чантата За Шминка е 9,44" (Л) х 3,14 "(В) х 5,9" (Ч). Повеќекратна Употреба : организаторот На Електроника може да собере полнач, батерии, енергетска банка, хард диск, мемориски картички, дигитална камера, кабли, надворешен драјвер, флеш-уред, полначи, неколку УСБ-кабли, мемориски картички, паметни телефони и слично. исто така добар за канцелариски материјал за деца/студенти, како пенкало, молив, хајлајтер, гел пенкало и гума за бришење. Лесен за носење : Торбичката за Носење со Внатрешен Џеб вклучува удобен пренослив појас. Можете лесно да го лизнете во ранецот или да го носите во рака.

Избор на клиент

Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Цртан Филм Со Розова Јагода Новак
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Цртан Филм Со Розова Јагода

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1.67
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Гроздоберumn Диви Цвеќиња Новак
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Гроздоберumn Диви Цвеќиња

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

DEN 459.20
БЛУПАРК Кпоп К-Поп Подарок Антиромантична Музика Подарок Кпоп Инспириран Шминка Торба Пејач Фанови Подарок Новак
Кејт Спејд Козметичка Шминка Случај Мал Патент Новак
Кејт Спејд Козметичка Шминка Случај Мал Патент

4 "h x 5.8" w x 2.4 " d saffiano пвц метал pinmount со лопата логото насими поставата патент затворање прашина торба не се

DEN 1072.00
Дизни Мики Маус Ткиво Покритие Случај-Автомобил Додаток Новак
Дизни Мики Маус Ткиво Покритие Случај-Автомобил Додаток

Вклучува : Едно Ткиво Покритие Тежина : Околу 100гр Големина : Л26см Н13, 5см В10см Тежина : Околу 100гр...

DEN 1099.20
СТУПЕЛ Индустри Ксоксо Глам Козметика Шминка Дрво Ѕид Уметност, Дизајн Од Алисон Петри Новак
СТУПЕЛ Индустри Ксоксо Глам Козметика Шминка Дрво Ѕид Уметност, Дизајн Од Алисон Петри

Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

DEN 351.84
Виси Патување Тоалет Торба, Пренослив Организатор Шминка, Козметички Носителот За Четки Во Собата, Сирена Новак