Прекрасен Слон Со Слуша Мала Торбичка За Торба За Шминка За Патување Во Чанта Козметичка Торба Пренослива Тоалетна Торба За Жени Девојки Подароци

Прекрасен Слон Со Слуша Мала Торбичка За Торба За Шминка За Патување Во Чанта Козметичка Торба Пренослива Тоалетна Торба За

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Димензии (L*H*D) : 18.5*13*7.5 ЦМ/ 7.3*5.1*3 ВО. Материјал : добро изработен од врвна оксфордска ткаенина, прилагодливи уникатни обрасци. лесно за чистење. Структура : 1 главниот оддел може да ги исполни вашите дневни потреби, одржувајќи ги вашите рачни предмети, на пр.шминка, електроника и накит организирани. Разновиден : лесен и луксузен дизајн, може совршено да се користи како торба за шминка, организатор, торбичка за патување кога одите на шопинг, на работа или на час. 100% Задоволство И Гаранција За Враќање На Парите : слободно контактирајте не секогаш кога ви треба помош со предметот. Ние гарантираме 30 дена враќање и враќање на парите. Димензии (L*H*D) : 18.5*13*7.5 ЦМ/ 7.3*5.1*3 ВО. Материјал : добро изработен од врвна оксфордска ткаенина, прилагодливи уникатни обрасци. лесно за чистење. Структура : 1 главниот оддел може да ги исполни вашите дневни потреби, одржувајќи ги вашите рачни предмети, на пр.шминка, електроника и накит организирани. Разновиден : лесен и луксузен дизајн, може совршено да се користи како торба за шминка, организатор, торбичка за патување кога одите на шопинг, на работа или на час. 100% Задоволство И Гаранција За Враќање На Парите : слободно контактирајте не секогаш кога ви треба помош со предметот. Ние гарантираме 30 дена враќање и враќање на парите. Високиот Капацитет Обезбедува многу простор за козметика,тоалети за патување или вашиот паричник,мобилен телефон,клучеви,очила за сонце и други дневни потреби Козметичка Торбичка Ставете кармини, пудра, екран за сонце, подлога, маскара и многу повеќе што сакате! Организатор На патувања Чувајте ги вашите тоалети за патување добро организирани кога се пакувате за патување. Дневно Складирање исто така, може слободно да ја складира вашата електроника како полнач, жица, слушалки итн. Спецификации : Големина : 7.3€5.1 € 3 инчи Тежина : 60g Материјал : Оксфорд крпа Пакет Вклучува : 1 € Шминка Козметичка торба Топли совети : 1)вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2) ве Молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето. 3) Нормално, ќе испратиме за 1-3 дена според статусот на вашата нарачка и ќе бидат потребни околу 2-3 недели за да пристигнете покрај вас. 4)ние секогаш обезбедуваме висококвалитетна услуга за клиентот. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Избор на клиент

Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ Новак
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ

100% НАЈЛОН Увезени Елегантен дизајн од висока класа оди добро со секоја облека во сите прилики како рабо�

DEN 0.33
Нгил Патување Козметичка Торба Шминка Торба Организатор За Жени И Девојки Новак
Нгил Патување Козметичка Торба Шминка Торба Организатор За Жени И Девојки

① Лесна / СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА Димензии Прибл 7 "(Л) Х 5 "(Ш) Х 5"(Ч) Практично за сите ваши шишиња за шминка, чет

DEN 0.67
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Фламинго Лубеница Банана Хавајски Тропски Новак
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај Новак
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај

Затворање на патент [Големина] W190 x H100 x D25mm / W7 4 x 3,9 x 0,9 инчи [Материјал] Тело : Полиуретан, Полиестер Тенка

DEN 836.80
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Гроздобер Уметност Цвет Птица Јагода Новак