Псвод Чај И Портокалова Цветна Кожна Козметичка Торба, Патна Козметичка Торба, Пренослива Козметичка Торба, Женска И Женска Рачна Козметичка Торба

Псвод Чај И Портокалова Цветна Кожна Козметичка Торба, Патна Козметичка Торба, Пренослива Козметичка Торба, Женска И Женска

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Совршена Големина : Козметичка Торба Од Чај И Портокалова Цвет Кожа, 8,3 Х 3,6 Х 5,3 Инчи. Совршен За Складирање На Сите Производи За Убавина. Главниот Оддел Може Да Се Користи За Складирање На Големи Производи За Нега На Кожата, Додека Трите Странични Џебови Можат Да Складираат Мали Предмети Како Што Се Сенка За Очи Или Кармин. Погоден За Чување Personal Тоалети И Козметика Дома И За Време На Патувањето. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Водоотпорна Стп Кожа, Со Меко Чувство. Оваа Козметичка Кеса Има Висококвалитетен Метален Патент И Надградена Мазна Постава, Што Ја Прави Подебела И Потрајна Од Слични Производи. Сигурен Двоен Патент Со Затворање На Горниот Патент И Внимателно Изработен И Заштитен Секој Детал. Мултифункционална Торба За Шминка : Женски И Женски Чанти за Шминка, Големи Рачни Чанти и Паричници за Други Секојдневни Потреби. Може Да Се Користи За Чување Картички За Подароци, Готовина, Промена, Џебни Книги, Основен Кармин, Кредитни Картички, Клучеви, Електронски Додатоци Или Мобилни Телефони. Не Само Што Може Да Складира Козметика, Туку Може И Да Складира Сарафани Итн. Многу Е Погоден За Секојдневна Употреба И Надворешна Употреба. Голем Простор За Складирање : Оваа Пренослива Козметичка Кеса Има Доволно Простор За Складирање На Вашата Козметика И Козметички Додатоци, Како Што Се Кармин, Сјај За Усни, Козметичка Четка, Сенка За Очи, Козметичка Чинија, Четка За Коса, Производи За Нега На Кожа, Лак, Алатки За Уметност На Нокти, Шампон Итн. Направете Го Тоа Универзален Избор За Работа, Забави, Патувања Или Каква Било Активност На Отворено. 100% Гаранција За Задоволство : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Кожна Козметичка Кеса, Ве Молиме Вратете Ни Ја И Ние Ќе Обезбедиме Целосна Наплата. Козметичка Торба Од Тил И Портокалова Цвет Кожа, Пренослива Козметичка Торбичка Со Целосна Ширина За Печатење Материјал Опис : Пвц Кожапроизвод Перформанси : Оваа Козметичка Кеса Е Изработена Од Висококвалитетна Кожа. Патентот Може Да Се Отвори И Затвори За Максимален Пристап До Предмети, А Внатрешниот Џеб Може Да Разликува И Складира Мали И Расфрлани Предмети. Вградениот Сунѓер Во Торбата Може Да Спречи Силно Влијание На Предметите И Да Обезбеди Интимна Заштита На Предметите. Чантите За Шминка Се Погодни За Чување Козметика, Тоалети, Четки За Шминка И Сите Други Дневни Потреби Применливо Сценарио : Погодно За Чување Personal Тоалети И Козметика Дома И За Време На Патувањепредметна Конструкција : Еден Главен Џеб Со Три Внатрешни Џебовиначиња За Перење : Се Препорачува Да Се Избрише И Исчисти Со Влажна Крпа.

Избор на клиент

Блубон Шминка Торба Патување Козметичка Торба Патент Торбичка Организатор Тоалетна Торба За Жени И Девојки Новак
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цвет Ленти Едноставен Модел Новак
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цвет Ленти Едноставен Модел

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

DEN 2.67