Торба За Шминка Патент Торбичка Симпатична Голема Патна Козметичка Торба За Жени Девојки Торба За Организатор На Додатоци, Ѕвездено Небо

Торба За Шминка Патент Торбичка Симпатична Голема Патна Козметичка Торба За Жени Девојки Торба За Организатор На Додатоци, Ѕвездено

DEN 208.00

Новак

Достапно за нарачка

Висококвалитетен Материјал : Изработен од сунѓер, оксфордски материјал, нашата торба за шминка не се крши лесно, кора, патент заглавен и други проблеми со квалитетот, што ви дава добро искуство. Големина на козметичка Кеса : 18, 5х7, 5х13см/7, 3х3х5, 1ин, 98грама, нето тежина : 60гр, еден голем џеб, без мали џебови. Поради мали отстапувања помеѓу сликата и вистинската ставка, внимателно гледајте ги податоците за големината. Мулти-функции : можете да ја користите големата козметичка кеса за чување производи за нега на кожата, козметика, лосион, шампон, регенератор, тоалети, четки за заби и други предмети што ви се потребни. Карактеристики : Мек на допир и лесен за носење. Козметичките кеси за жени можат да бидат подароци за вас интимен пријател, сестра, семејства, љубовник, колеги, тинејџерки на Денот на Вљубените, ви благодариме подароци, подароци за роденден, подароци за девојка, Дипломирање, Матурска, Роденден, Божиќ и други празници. Уникатни Обрасци : патничката козметичка кеса има различна боја и убави печатени обрасци за избор. кога ќе ја извадите оваа чанта, гледањето на оваа симпатична и стилска чанта ќе направи да се чувствувате среќни. Големина на козметичка Кеса : 18, 5х7, 5х13см/7, 3х3х5, 1ин, 98грама, нето тежина : 60гр, еден голем џеб, без мали џебови. Поради мали отстапувања помеѓу сликата и вистинската ставка, внимателно гледајте ги податоците за големината. Козметичките кеси за жени можат да бидат подароци за вас интимен пријател, сестра, семејства, љубовник, колеги, тинејџерки на Денот на Вљубените, ви благодариме подароци, подароци за роденден, подароци за девојка, Дипломирање, Матурска, Роденден, Божиќ и други празници.

Избор на клиент

Блубон Шминка Торба Патување Козметичка Торба Патент Торбичка Организатор Тоалетна Торба За Жени И Девојки Новак
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај Новак
СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај

Затворање на патент [Големина] W190 x H100 x D25mm / W7 4 x 3,9 x 0,9 инчи [Материјал] Тело : Полиуретан, Полиестер...

DEN 836.80