Женска Торбичка Леспортсак

Женска Торбичка Леспортсак

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Затворање на патент. Живописното боење е привлечен животински принт. Разиграниот дизајн има акварел допир што ги привлекува животните со стил и оди на забава со очила за сонце, капи и многу повеќе. Фуксија розова акценти. (Опис на стилот) ова е торбичка со патент од 2 нивоа. Се препорачува за чување мали предмети и алатки за шминка. Спецификации : Главно Затворање : Патент; Површина : џеб со Патент х 1. Големина На Производот : Прибл. 5,9 х 7,9 х 2,4 инчи (15 х 2. Забелешка : моделот во моделот може малку да се разликува во зависност од положбата на сечењето на ткаенината. Затворање на патент. Живописното боење е привлечен животински принт. Разиграниот дизајн има акварел допир што ги привлекува животните со стил и оди на забава со очила за сонце, капи и многу повеќе. Фуксија розова акценти. (Опис на стилот) ова е торбичка со патент од 2 нивоа. Се препорачува за чување мали предмети и алатки за шминка. Спецификации : Главно Затворање : Патент; Површина : џеб со Патент х 1. Големина На Производот : Прибл. 5,9 х 7,9 х 2,4 инчи (15 х 2. Забелешка : моделот во моделот може малку да се разликува во зависност од положбата на сечењето на ткаенината. Брендот за чанти е роден во 1974 година во ЊУЈОРК И покрај неговата еволуција, строгата посветеност на материјалите, функционалноста и дизајнот никогаш не е променета од нејзиното основање. Широк спектар на варијации, од мали торбички за клучеви до голем бостон, е популарен кај жените ширум светот. Првата причина поддржана низ целиот свет е" интелектуален дизајн "врз основа на филозофијата на"формата ја следи функцијата". Новиот принт што се појавува секој месец е оригинален дизајн На Креативниот Тим На Н.И. Во последниве години, една по друга е објавена и соработка со многу познати брендови и познати личности.

Избор на клиент

Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ Новак
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ

100% НАЈЛОН Увезени Елегантен дизајн од висока класа оди добро со секоја облека во сите прилики како рабо�

DEN 0.33
Блубон Шминка Торба Патување Козметичка Торба Патент Торбичка Организатор Тоалетна Торба За Жени И Девојки Новак
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Фламинго Лубеница Банана Хавајски Тропски Новак
БЛУПАРК Мачка Љубовник Шминка Торба Мачка Мајка Подарок Пју Пју Мадафакас Козметичка Торба Кул Мачка Подарок Новак