ДОИТОЛ Шминка Случај Патување Тоалет Торба Виси Тоалет Торби Преносни Шминка Организатор Торба Козметички Кеси Отпорни На Вода Торба Организатор Патување Матери?

ДОИТОЛ Шминка Случај Патување Тоалет Торба Виси Тоалет Торби Преносни Шминка Организатор Торба Козметички Кеси Отпорни На Вода

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Дизајнот со голем капацитет ги задоволува вашите дневни потреби и е лесен за носење. Водоотпорниот материјал е надграден, сувите и влажните области се одделени и лесни за употреба. Погоден за семејна употреба, бизнис, патување итн. Погодно носете ги вашите тоалети, козметика, материјали за патување и personal работи. Оваа торба за складирање може да ги задоволи вашите потреби за различни намени. Опис Ова е торба за повеќе складирање што може да се користи за складирање на разни козметички производи и мали предмети. Тоа може да осигури дека вашата козметика е безбедна и лесна за. Оваа извонредна торба за складирање ќе ја најдете многу добра. Ајде купи еден! Карактеристики-Материјал : Имитација Коноп Катјон, СТП.- Водоотпорниот материјал е надграден, сувите и влажните подрачја се одделени и лесни за употреба.- Оваа торба за складирање може да ги задоволи вашите потреби за различни намени.- Погоден за семејна употреба, бизнис, патување итн.- Погодно носете ги вашите тоалети, козметика, материјали за патување и personal работи.- Дизајнот со голем капацитет ги задоволува вашите дневни потреби и е лесен за носење.- Боја : Сива.- Големина : 27Х8Х18СМ. Пакет, Вклучувајќи 1 х Торба.

Избор на клиент

Женска Торбичка Леспортсак Новак
Женска Торбичка Леспортсак

Затворање на патент Живописното боење е привлечен животински принт Разиграниот дизајн има акварел доп�

DEN 3.33
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ Новак
Карл Лагерфелд Париз Женска Козметичка Торба Мејбел СЛГ

100% НАЈЛОН Увезени Елегантен дизајн од висока класа оди добро со секоја облека во сите прилики како рабо�

DEN 0.33
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Гроздобер Уметност Цвет Птица Јагода Новак
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цвет Ленти Едноставен Модел Новак
ОРИУКАН Мини Шминка Торба СО Огледало, Спојката Чанта Кожа Кармин Случај, Цвет Ленти Едноставен Модел

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

DEN 2.67
Рибок Тренингот Подготвен Логото Тесни, Наследство Теал, Л/С Новак
Рибок Тренингот Подготвен Логото Тесни, Наследство Теал, Л/С

100% Други Влакна Увезени Затворање на врвка Машинско Перење 91% рециклиран полиестер / 9% еластан интерло�

DEN 782.40
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Модерна Тропска Палма Новак
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Модерна Тропска Палма

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 3.00
Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Животно Хрчак Новак
Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Животно Хрчак

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со вис

DEN 2.67