јојоамој Шминка Торба За Жени Дами Девојки, Големи Козметички Торба Патент Шминка Организатор Патување Торбичка, Носителот четка &засилувач; Се Справи Со Розова Фл

јојоамој Шминка Торба За Жени Дами Девојки, Големи Козметички Торба Патент Шминка Организатор Патување Торбичка, Носителот четка

DEN 329.44

Новак

Достапно за нарачка

Избор на подароковаа уникатна чанта за шминка е совршен избор за подароци за пријатели, мајки, ќерки девојка и колеги кога роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Вљубените, празник или други посебни денови. Изработка на вашата футрола за шминка различна од другите и покажување на сопствената личност. Изработка на вашата футрола за шминка различна од другите и покажување на сопствената личност. [ПОВЕЌЕНАМЕНСКА] не само функционална футрола за шминка, може да се користи и како кутија за алатки за убавина, торба за тоалет, торба за секојдневно складирање. Идеален за патување, бизнис, одмор, теретана, викенд патување, организација на бања, десктоп организација и активности на отворено. Одличен празничен подарок за жени и тинејџерки. [Висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ] Површината на Ткаење Со Ткаенина Е водоотпорна, отпорна на абење и потрајна; мрежен џеб и еластична лента внатре; двонасочниот патент е многу мазен и лесен за отворање и затворање. Не само што може да ја чува козметиката во вашата продавница, туку може да се користи и за складирање накит, електронски додатоци или други ситници во домот. Дејствувајте Како Различни Торбиоваа функционална футрола за шминка може да се користи како патна козметичка кеса, дневна торба за шминка, торба за перење, торба за складирање, торба за тоалет. Одличен празничен подарок за жени и тинејџерки. Голем Капацитет Оваа чанта за шминка има простран простор за чување на вашите козметички додатоци, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенки за очи, подлога, маскара, производи за нега на кожа, лак за нокти, алатки за уметност за нокти итн. 1 голем простор за складирање на дното со 4 еластична лента и 2 мрежести кеси за практично складирање и сортирање на вашата козметика. [Голем КАПАЦИТЕТ] Димензии : 22.4 инчи (L*W*H); Тежина : само 0,3 фунти, многу лесен, овој организатор на шминка лесно може да се вклопи во вашиот куфер. 1 голем простор за складирање на дното со 4 еластична лента и 2 мрежести кеси за практично складирање и сортирање на вашата козметика.[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површината, јасни обрасци со живописни бои, убави и нежни. Дали сеуште сте загрижени од нередот на шминката на вашето биро и недостатокот на организатор на шминка додека патувате?Нашата голема торба за шминка може уредно да ја складира и сортира вашата шминка, исто така е дизајнирана со уникатни отпечатоци на површината, убави и елегантни. Оваа голема торбичка за шминка е совршена за патување и доволно за складирање на разни најважни работи за убавина, чувајте ја целата потребна шминка да биде организирана на едно место додека патувате. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] оваа козметичка футрола има широка горна рачка за лесно носење и голем вграден мрежест џеб на горниот дел за чување на вашиот ајлајнер, молив за веѓи, кармини и четки за шминка. [ПОВЕЌЕНАМЕНСКА] не само функционална футрола за шминка, може да се користи и како кутија за алатки за убавина, торба за тоалет, торба за секојдневно складирање. Оваа голема торбичка за шминка е совршена за патување и доволно за складирање на разни најважни работи за убавина, чувајте ја целата потребна шминка да биде организирана на едно место додека патувате. Добро Дизајнирановаа футрола за шминка има горна рачка за лесно носење, 1*корисна преграда за мрежести четки на горниот дел за чување тенка и долга козметика, 4*еластична лента и 2*мрежеста торба ви помагаат подобро да ја организирате шминката.4 инчи (L*W*H), доволно големи за складирање на вашата дневна шминка;Тежина : 0,3 lb / 135 g; многу лесен и пренослив за носење насекаде каде што сакате;Шема : Повеќебојна, достапна разновидна тема на обрасци;Прилики : секојдневна употреба, патување, службено патување, одмор, кампување, активности на отворено, десктоп организација, организација на бања.

Избор на клиент

Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Животно Хрчак Новак
Тбуобт Подароци За Мажи Женски Чанти За Шминка Торбичка За Тоалет Мали Козметички Кеси, Животно Хрчак

Големина20, 5х5х8, 5см / 8, 1х2х3, 3ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа Со вис

DEN 2.67
ВЕР УБАВИНА ВТ011-92 Мекострани Професионални Тркалање Шминка Случај Со Отстранливи Јасни Кеси, Црна Новак
ВЕР УБАВИНА ВТ011-92 Мекострани Професионални Тркалање Шминка Случај Со Отстранливи Јасни Кеси, Црна

Затворање на патент Висококвалитетна најлонска завршена мека еднострана футрола за тркалање шминка за

DEN 1571.04
Loveубовни копчиња за кујнски ормани за фиоки за стаклени фустани влечеат копчиња, црна боја Новак
Loveубовни копчиња за кујнски ормани за фиоки за стаклени фустани влечеат копчиња, црна боја

Мултифункции : Можете да ја користите торбата за тоалети за чување производи за нега на кожата, козметик

DEN 271.84