Двоен E RC автомобили 1:12 Off Road Monster Truck Далечински управувачки автомобил за момчиња за возрасни подароци за сите терени хоби RC автомобил, 4WD Rock Crawler, Red

Двоен E RC автомобили 1:12 Off Road Monster Truck Далечински управувачки автомобил за момчиња за возрасни подароци за сите терени

-140 %

DEN 879.68

Новак

Достапно за нарачка

Лесно за контрола и може да оди на сите терени. 【Загриженост за безбедноста на децата】 Двојно Е се фокусира силно на иновациите и супериорниот квалитет. Совршената играчка од 4 WD RC е задолжителен подарок за роденденот или какви било фестивали. Ние секогаш сме загрижени за здравјето и среќата на децата. Ја зголемивме големината на возилото на 1 : 12 големи размери со подобар стил на автомобили и живописен дизајн на боја што обезбедува пореален тркачки автомобил и подобро искуство со крос-кантри. Лесно за контрола и може да оди на сите терени.【Сите теренски RC автомобили】 : Со моќни вградени мотори, овој камион со чудовишта во РЦ може да се искачи на наклонот на 45 °, што го прави автомобилот да работи брзо на различни терени. Која е најдобрата играчка за автомобили за момчиња девојчиња Деца на возраст од 3-5/ 4-7/ 8-12. Поставете ја вашата работа во мирување, излезете со вашите деца и уживајте во семејното време.

Избор на клиент

FMS RC CAR 1/12 SCALE SUZUKI JIMNY 4WD CROWLER RTR 2.4GHz Off Road Crawling Model Model Remote Control Truck со LED светла за Новак
FMS RC CAR 1/12 SCALE SUZUKI JIMNY 4WD CROWLER RTR 2.4GHz Off Road Crawling Model Model Remote Control Truck со LED светла за

(1) FMS 1 / 12 JIMNY RTR CROWLER (1) 2.4 GHz предавател (1) 2во1 ESC & приемник (инсталиран) (1) четкан мотор со 180 големина (инстал

DEN 2703.84