Upkoch 1Set8PCS со додатоци за кора од јастог, нозе нозе со нозе повеќенаменски алатки не'рѓосувачки пикови за складирање на гаџети за девејнерски прицврстувачи за јадење

Upkoch 1Set8PCS со додатоци за кора од јастог, нозе нозе со нозе повеќенаменски алатки не'рѓосувачки пикови за складирање на

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Вилушка за нозе од рак-Стардината рачка е лесна за зафаќање и употреба, со складирање, лесна за складирање. Ножици за морска храна-одлична алатка за јадење рак поставена за ресторан и дом итн. Орев алатка-одличен избор за подароци за пријатели кои сакаат да јадат ракови. Алатка за ореви-направена од врвен материјал од не'рѓосувачки челик за трајна употреба. Цврстата рачка е лесна за зафаќање и употреба. Отворач на рак од школка-одлична алатка за јадење рак за дома, ресторан, итн. Вилушка за нозе од рак-Службената рачка е лесна за зафаќање и употреба, со складирање, лесен за складирање. Ножици за морска храна-одлична алатка за јадење рак поставена за ресторан и дом итн. Орев алатка-одличен избор за подароци за пријатели кои сакаат да јадат ракови. Алатка за ореви-направена од врвен материјал од не'рѓосувачки челик за трајна употреба. Цврстата рачка е лесна за зафаќање и употреба. Отворач на рак од школка-одлична алатка за јадење рак за дома, ресторан, итн. Список на пакети 1 x сет 8 парчиња алатки за рак 1 x Оксфордска торба Карактеристики-Материјал : Не'рѓосувачки челик. - Направено од врвен материјал за трајна употреба. - Се вклопува за јадење морска храна, како опашки од јастог, нозе од рак, остриги и многу повеќе. - Цврстата рачка е лесна за зафаќање и употреба, со складирање, лесна за складирање. - Боја : сребро. - Големина : околу 15,50x0.60x0.30cm/6.09x0.24x0.12inch. - Одлична алатка за јадење рак за дома, ресторан, итн. - сет од алатки за јадење од рак од 8 парчиња, вклучува вилушка од рак, лажица од рак и ножици за рак. fork A great crab eating tool for home, restaurant, etc.nut tool Sturdy handle is easy to grip and use.crab shell opener This item is a set of 8pcs crab eating tools, fits for eating seafood, like lobster tails, crab legs, остриги и многу повеќе.