Лизмор Дијамантски Крем

Лизмор Дијамантски Крем

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Произведено Во Индонезија. Направено Од Фина Коска Кина. Безбедна Машина За Миење Садови. Формална и елегантна, со фина бела коска кина, богата боја и златни детали кои зборуваат за современите чувствителности и личните забавни стилови на денешницата.

Избор на клиент

Кремер - Превртен Трн-Мосер Стакло-САД Новак
Кремер - Превртен Трн-Мосер Стакло-САД

Крем Превртена Шема На Трн Направено во САД Од Мосер Глас 4 1 / 4" во висина х 4" во дијаметар Крем Превртена

DEN 3.33
Јардве Дрвен Сос Јадење Крем Бокали Со Рачка Мини Сос Стомна Млеко Крем Кафе Сируп Тегла Сервер Новак
Јардве Дрвен Сос Јадење Крем Бокали Со Рачка Мини Сос Стомна Млеко Крем Кафе Сируп Тегла Сервер

крем јадење Совршен за потопување сосови како слаткокисело, сенф и соја сос Дрвен Сос Јадење Изработено

DEN 319.84
Riess  0054-025 Класичен-Хотел Профи Бокал, Дијаметар - 16 см Сина И Црна Новак
Riess  0054-025 Класичен-Хотел Профи Бокал, Дијаметар - 16 см Сина И Црна

Гаранцијата на производителот не може да се примени Производот Има Елегантен Дизајн Со Компатибилен Со

DEN 960.16
4 Парчиња Контејнер За Крема За Кафе Бел Стомна Крем Стомна Мал Стомна За Кафе Чај Млеко Новак
4 Парчиња Контејнер За Крема За Кафе Бел Стомна Крем Стомна Мал Стомна За Кафе Чај Млеко

Порцелански крем стомна, мал и елегантен дизајн, одлично се вклопуваат со сите поставки за вечера во бој

DEN 2.00
Микаса Пергамент Крем, 7-Унца Новак
Микаса Пергамент Крем, 7-Унца

Колекцијата за садови за пергамент содржи нежна сива граница украсена со прекрасно детален дизајн на с�

DEN 1.67
Бестонзон 4 парчиња Керамички Бокал За Млеко Керамика Попладневен Чај Кафе Новак
Бестонзон 4 парчиња Керамички Бокал За Млеко Керамика Попладневен Чај Кафе

СТАКЛЕНА КАРТОНСКА КУТИЈА за МЛЕКО ✅е Погодна За држење сос, крем, млеко, оцет, салата, вкус, зачини и дру

DEN 0.33
Микаса Вител Црн Крем Новак
Микаса Вител Црн Крем

Чисти линии изречени во рустикален, земјен модел Мекото ребро од надворешната страна на колекцијата ну�

DEN 400.00
Микаса Чист Платинест Крем Новак
Микаса Чист Платинест Крем

Направени од парична казна микаса кина Акцентирани во платина Висина : 2,5 инчи Капацитет : 6 унца...

DEN 80.96
Бела Керамичка Кремаста Стомна Тегла: Мало Кафе Млеко Крем Стомна Кафе Бокал Новак
Бела Керамичка Кремаста Стомна Тегла: Мало Кафе Млеко Крем Стомна Кафе Бокал

Крем Стомна изработена од керамика Површината е мазна и проѕирна, што е Може да се мие во машина за миење

DEN 355.04