Крем за бричење од соништата За Жени, бела, 5.2911 Унца

Крем за бричење од соништата За Жени, бела, 5.2911 Унца

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Испакнатини против бричење. Хидратација. Вистински крем за бричење за пенење. Органска база На Алое Вера. Одлично за чувствителна кожа. Вродена превенција на косата. За Кремот За Бричење Од Соништата ? : Да се збогуваме со бричење изгореници и бричење испакнатини заедно! ☀● Формулиран со најдобрите состојки за заштита на вашата кожа и спречување на каква било иритација при бричење. Има некомедогени својства за да спречи затнување на порите и намалување на можноста за инфекција. Направено со : органски гел од алое вера, глицерин, кокосово масло, кофеин од масло од јојоба и има мирис на лимон. Со вашата нарачка ќе добиете една единица од 150мл. Список на сите состојки : Сок Од Лисја Од Алое Барбаденсис (Органски), Стеаринска Киселина, Масло Од Кокос Нуцифера (Кокос), Глицерин, Калиум Хидроксид, Палмитинска Киселина, Натриум Лауроил Саркозинат, Пентилен Гликол, Масло Од Кора Од Лимон Од Цитрус, Натриум Хидроксид, Хидролизирана Јојоба, Estри, хидроксиацетофенон, Млечна Киселина, Карагенан, Екстракт Од Лисја Од Камелија Синенсис (Зелен Чај), Бисаболол, Алантоин, Estри На Јојоба, Кофеин. Како да се пени : кремот за бричење од соништата е вистински крем за бричење за пенење, и може да потрае некое нескопосништво ако не сте користеле во минатото, нанесете На влажна кожа, по можност со исклучен извор на вода за да избегнете производ на половината. Нанесете ја саканата количина крем за бричење и полека работете во вода. Не ви треба многу производ за да создадете убава конзистентност полесно е полека да додадете вода отколку да ја отстраните!.

Избор на клиент

Ликини мирно олеснување на изгореници од жилет Новак
Ликини мирно олеснување на изгореници од жилет

Конечно! Последователно за жени Смирувањето на бикини е вашето решение за горење на жилет, испакнатини,

DEN 2.67
Кралот На Бричи Без Пена 2-ВО-1 Двојна Употреба Бричење крем &засилувач; Смирувачки Крем 175мл Новак
Кралот На Бричи Без Пена 2-ВО-1 Двојна Употреба Бричење крем &засилувач; Смирувачки Крем 175мл

ИСТИОТ ПРОИЗВОД, ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Нов поголем пакет од 175 мл, 100% цевка за рециклирање, изработена со ре

DEN 159.84
Чиста свилена суво третман на кожа спа -терапија за бричење крем за жени Новак
Чиста свилена суво третман на кожа спа -терапија за бричење крем за жени

Чистата терапија со терапија со сува кожа Спа терапија Спа за бричење е формулиран со витамин Е за да се

DEN 0.67
Алба Ботаница: многу емотивен крем избричен, 8 мл Новак
Алба Ботаница: многу емотивен крем избричен, 8 мл

Дајте чувствителна кожа бричење што ја копнее Оваа природна, сапун, дополнителна формула за климатизац�

DEN 79.84
Кремо Концентриран Крем За Бричење Сандалово Дрво Новак
Кремо Концентриран Крем За Бричење Сандалово Дрво

Неверојатно масна формула се бори со прекари, иритација и изгореници од брич Ви дава блиско, удобно брич

DEN 2.67
Про Бричење Четка Бричење Крем &засилувач; Брада Омекнувач 8 Унца Новак
Про Бричење Четка Бричење Крем &засилувач; Брада Омекнувач 8 Унца

6 Парчиња8 Унца (235мл) Делува Како Негување Смирувач против Груби Стругалки за бричење Помага Да се напра�

DEN 684.64
Крем За Бричење Про-Бричење, 8 Унца Новак
Крем За Бричење Про-Бричење, 8 Унца

Крем за бричење без четки и омекнувач на брада Со ланолин и витамин Ја елиминира отпорноста на брада, ја

DEN 2.33
Чиста Свила Чувствителна Кожа Спа Терапија Бричење Крем За Жени, 7.25 Мл Новак
Чиста Свила Чувствителна Кожа Спа Терапија Бричење Крем За Жени, 7.25 Мл

Помага вашата кожа да биде мазна како чиста свила Формулиран специјално за чувствителна кожа...

DEN 1920.00
БОГАТА Нега На Коса Чист Луксузен Енергетски Регенератор и Крем за Бричење, 6,75 мл. Новак
БОГАТА Нега На Коса Чист Луксузен Енергетски Регенератор и Крем за Бричење, 6,75 мл.

Содржи масло од пеперминт, кое дава неверојатен мирис и чувство на ладење на кожата, и масло од чајно дрв

DEN 143.84