Амбесон Зимски Ватиран Навлака За Перници, Сезонски Дезен Со Украсени Снегулки Празнична Прослава На Снежна Бура, Стандардна Капак За Перница Со Акцент На Кралска?

Амбесон Зимски Ватиран Навлака За Перници, Сезонски Дезен Со Украсени Снегулки Празнична Прослава На Снежна Бура, Стандардна

DEN 239.84

Новак

Достапно за нарачка

Полиестер. Увезени. Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења-36" широк Х 20" долг. Лесно покријте ги перниците со големина на кралот. Оптимална мекост можете да додадете бои и мекост на вашиот кауч со овие ватирани навлаки за перници! Тоа ќе биде ексклузивен додаток на вашата дневна соба или канцеларија, исто така. Исто така, можете да ја користите оваа стилска ватирана перница за хотелски соби и соби за гости. Најдете го совршеното парче од 10-тите од илјадници различни модели и палети на бои. Можете да направите одличен додаток на вашиот сезонски декор На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Есенски Декор и многу повеќе! Можете да изберете бохо модели, гроздобер или модерни отпечатоци и многу повеќе концепти за дневни потреби за декорација. Или подарок за вашето семејство или пријател, роднина или момче/девојка или само за себе, овој ватиран измамник треба да биде интересен и автентичен. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете несовпаѓање од 1-2 см. Шемите СЕ печатат САМО НА ПРЕДНАТА СТРАНА, задниот дел е обичен во бела боја. Инсерти не се вклучени.

Избор на клиент

Халао Ники Шест Навлаки За Перници Со Патент Мека И Удобна Погодна За Внатрешна Декорација На Софата Новак
Халао Ники Шест Навлаки За Перници Со Патент Мека И Удобна Погодна За Внатрешна Декорација На Софата

Полиестер Полиестер.Изработени Од Кадифен Ткаенина,Мека И Удобна 18 Х 18 Инчи(Перница Вметнете Не Се Вклу�

DEN 1520.00