Визи-Една Карин Маки Цервикална Ролна Зајакнувачка Перница, 14 х 20 Инчи, Сина

Визи-Една Карин Маки Цервикална Ролна Зајакнувачка Перница, 14 х 20 Инчи, Сина

DEN 520.00

Новак

Достапно за нарачка

Памук. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : Нашите џамбо потпорни перници вклучуваат 1 Перница 9 "х 36". Достапно е во низа привлечни бои, што претставува можност за украсување на вашата спална соба во различни прилики. Овој комплет користи едноставен, луксузен дизајн кој има потенцијал да го подобри нечие искуство за спиење. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од најдобрите памучни предива кои се неверојатно меки и удобни за спиење и совршен подарок во секоја пригода. Нашите долгнавести перници природно дишат и апсорбираат, што ги прави идеални за потопла клима. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА НА МИЕЊЕ : само исчистете го Местото. СЕРТИФИКАЦИЈА : оваа перница за зајакнување на џамбо е производ погоден за кожата оеко-ТЕКС, независен систем за сертификација кој обезбедува текстилот да ги исполнува високите безбедносни и еколошки стандарди. Памук. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : Нашите џамбо потпорни перници вклучуваат 1 Перница 9 "х 36". Достапно е во низа привлечни бои, што претставува можност за украсување на вашата спална соба во различни прилики. Овој комплет користи едноставен, луксузен дизајн кој има потенцијал да го подобри нечие искуство за спиење. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од најдобрите памучни предива кои се неверојатно меки и удобни за спиење и совршен подарок во секоја пригода. Нашите долгнавести перници природно дишат и апсорбираат, што ги прави идеални за потопла клима. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА НА МИЕЊЕ : само исчистете го Местото. СЕРТИФИКАЦИЈА : оваа перница за зајакнување на џамбо е производ погоден за кожата оеко-ТЕКС, независен систем за сертификација кој обезбедува текстилот да ги исполнува високите безбедносни и еколошки стандарди. Карин Маки е реномирана марка која се занимава со вертикално интегрирано производство и извоз на висококвалитетни постелнини и врвен производ. Класа На Елегантни, богати стандардни перници за квалитет може да се користат за главната спална соба, нанесувајќи штета на гостинската соба, хотелската соба, детската спална соба, па дури и болничката соба. Прекрасна Декоративна џамбо перница за зајакнување Од Карин Маки за подобрување на убавината на ентериерите на вашата спална соба. Елегантни, удобни и стилски - овие перници се задолжителен додаток во спалната соба. Изработени од најдобрите памучни предива кои се неверојатно меки и удобни за спиење и совршен подарок во секоја пригода.

Избор на клиент

Миленичиња Прв Колегиум Миленичиња Додатоци, Куче Перница, ЛСУ Тигри, 16 х 16 х 3 инчи Новак
Миленичиња Прв Колегиум Миленичиња Додатоци, Куче Перница, ЛСУ Тигри, 16 х 16 х 3 инчи

Официјално НЦАА Лиценцирана Перница За Миленичиња! Логото на тимот извезено во живописни тимски бои!...

DEN 3.33
АСЕЕЛО Мачка Фрли Перница, Мека Квадратна Перница Случај За Кауч Софа Спална Соба Дневна Соба, 18 Х 18 Инчи Новак
Халао Ники Шест Навлаки За Перници Со Патент Мека И Удобна Погодна За Внатрешна Декорација На Софата Новак
Халао Ники Шест Навлаки За Перници Со Патент Мека И Удобна Погодна За Внатрешна Декорација На Софата

Полиестер Полиестер.Изработени Од Кадифен Ткаенина,Мека И Удобна 18 Х 18 Инчи(Перница Вметнете Не Се Вклу�

DEN 1520.00
Северозападна 1nba148000004ret Компанија Чикаго Булс 15 Патување Облак Перница Новак
Северозападна 1nba148000004ret Компанија Чикаго Булс 15 Патување Облак Перница

94% Полиестер, 6% Спандекс Увезени Миење Раце Само Карактеристики нба тим логото 3д перница за облак за пат

DEN 543.84